برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

افشين پيرواني:امسال فقط براي قهرماني مي‌جنگيم

استيل آذين امسال تيمي پرمهره است و در تلاشيم تا با بازيكنان بزرگي كه جذب كرده‌ايم، بهترين نتيجه‌ها را بگيريم و اين را هم مي‌دانيم كه قهرماني دور از دسترس ما نيست.

پيرواني افزود: خوشبختانه شرايط تيم ما در حال حاضر بسيار خوب است و بچه‌ها تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته‌اند. بايد بگويم كه اردوي اتريش يكي از بهترين اردوهايي بود كه من در زمينه باشگاهي و ملي تاكنون رفته بودم. در اين اردو واقعا همه امكانات فراهم شده بود و باعث شد كه ما به آمادگي لازم براي شروع ليگ دست پيدا كنيم.

مربي استيل آذين درخصوص سرمربي جديد اين تيم و اينكه آيا تومباكوويچ مي‌تواند با وجود اين همه ستاره استيل را قهرمان ليگ كند، تصريح كرد: در اين چند روزي كه من با تومباكوويچ كار كرده‌ام، كار فني او را بسيار خوب ديده‌ام و مطمئنم با توجه به كارنامه‌ي خوبي كه اين مربي دارد و همچنين قهرماني‌اي كه در چين به دست آورده، مي‌تواند امسال براي استيل آذين موفقيت كسب كند.

پيرواني در ارتباط با انتظارات زيادي كه امسال از تيم پرستاره استيل آذين مي‌رود، خاطرنشان كرد: بايد توجه داشته باشيم كه هيچ تيمي با ستاره داشتن قهرمان نمي‌شود اما اين را هم بايد بدانيم كه يك تيم بدون ستاره نمي‌تواند به هيچ موفقيتي برسد. ستاره‌هاي ما مي‌دانند كه در اين فصل بايد بهترين بازي خود را به نمايش بگذارند چرا كه همه از آن‌ها انتظار قهرماني دارند.

پيرواني درخصوص رقيبان استيل آذين در ليگ دهم و اينكه چه تيم‌هايي مدعي قهرماني هستند، اضافه كرد: به هر حال تيم‌هاي ديگر نيز در اين مدت كار خود را به خوبي انجام داده‌اند و به نظر من سپاهان، پرسپوليس، ذوب آهن و استقلال از مدعيان قهرماني در اين فصل هستند و مهم اين است كه چه تيمي مي‌تواند خود را در بحران‌ها نجات دهد و اسير حاشيه‌ها نشود.

مربي استيل آذين در ارتباط با ديدار اول اين تيم در ليگ برتر كه در زمين فولاد خوزستان برگزار مي‌شود، گفت: فولاد هم تيم بسيار قدرتمندي است و به نظر من ما بازي سختي را در ابتداي ليگ برتر بايد در برابر اين تيم برگزار كنيم اما تمام تلاش خود را مي‌كنيم تا با دست پر از اهواز برگرديم.

پيرواني همچنين در مورد وضعيت آمادگي بازيكنان استيل آذين براي اين بازي تصريح كرد: به جز معدنچي و كريمي كه در اردوي تيم ملي مصدوم شده‌اند، همه بازيكنان آماده‌اند و وضعيت اين دو بازيكن نيز در سه روز آينده مشخص خواهد شد كه اميدواريم به بازي اول استيل آذين برسند.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: