برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ويشگاهي در گفت و گو با فارس:با بيماري هم حاضرم در انتخابي تيم ملي كاراته شركت كنم

جاسم ويشگاهي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: تا ديروز به دليل سرماخوردگي شديد پنيسيلين مي زدم و حالم چندان خوب نيست.
وي با اشاره به انتخابي فردا اظهار داشت: حضورم در اين رقابت ها بستگي به تصميم كادر فني دارد، اگر رهنما بگويد شركت كنم، حتماً حضور خواهم يافت.
قهرمان جهان تاكيد كرد: من سرباز تيم ملي هستم و در هر شرايط مي جنگم. مي دانم كه قرار است اولويت هاي تيم گوانگجو مشخص شود و نفرات دوم در انتخابي صربستان شركت كنند.
وي افزود: من تصميم ندارم در مسابقات صربستان شركت كنم و فقط گزينه حضور در بازي هاي آسيايي هستم؛ اما فكر مي كنم 2 نفر ديگر در وزن من، علاقمند به شركت در 2 انتخابي هستند.
ويشگاهي كه مدال طلاي اميدهاي جهان در مارسي فرانسه را نيز در كارنامه دارد، در خصوص ناكامي ايران در مسابقات آسيايي افزود: فاصله بين تيم ملي اميد و بزرگسالان موجب شده تا كيفيت كار آنها پايين بيايد.
وي خاطرنشان ساخت: ما زماني كه عضو تيم ملي جوانان بوديم در تيم بزرگسالان نيز مبارزه مي كرديم. سال 2002 به دليل شركت در رقابت هاي جهاني بزرگسالان نتوانستم به مسابقات جوانان و اميد ژاپن اعزام شوم.
قهرمان جهان تاكيد كرد: كاراته كاران از تيم جوانان بايد هدف بزرگي داشته باشند و آن هم حضور در تيم ملي بزرگسالان است نه تيم اميد.
وي درباره تاثير كادر فني در اين ناكامي ها گفت: الان تمرينات جوانان و اميد تفكيك شده است و همه مربيان در يك راستا تلاش مي كنند، اين هوش، تجربه و انگيزه بازيكن است كه موفقيت را رقم مي زند.
ويشگاهي تصريح كرد: اگر انگيزه جوانان بالا باشد حاشيه امنيت تيم بزرگسالان نيز كمتر مي شود به عقيده من پشتوانه تيم ملي بزرگسالان، تيم جوانان است نه اميدها.
وي افزود: كاراته كاران بعد از رده سني جوانان بايد خود را يك نيرو موثر براي تيم بزرگسالان بدانند و خود را محدود به تيم ملي اميد نكنند. با اين تفكر به راحتي مقابل اميدهاي ديگر كشورها تن به شكست نمي دهند.
قهرمان جهان درباره آمادگي كشورهاي غرب آسيا در رده اميدها و زنگ خطر براي بازي هاي آسيايي گفت: در المپيك آسيايي حساسيت به قدري زياد است كه هيچ تيمي را نبايد دست كم گرفت، فرقي ندارد از شرق يا غرب آسيا باشد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/24
موضوع: رزمی
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: