برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رسيدن ذوب آهن به صدر جدول و ديدارهاي پرحاشيه و پرگل

ديدارهاي شب اول هفته چهارم ليگ برتر با جشنواره‌اي از گل همراه بود. البته ديدار تراكتورسازي برابر پاس همدان به دليل قطعي برق ورزشگاه محل برگزاري، به شب دوم موكول شد. در شب دوم نيز همه نگاه‌ها به ورزشگاه آزادي و ديدار حساس تيم‌هاي فوتبال استقلال و استيل آذين معطوف بود كه با تساوي تمام شد. در آخرين بازي هم پرسپوليس در ورزشگاه خالي از تماشاگر تختي آبادان به مصاف صنعت نفت آبادان رفت.

* طوفان صبا در قم
ديدار 2 تيم صباي قم و راه‌آهن شهر ري از هفته چهارم ليگ برتر از ساعت 21:30 دقيقه در ورزشگاه يادگار امام قم و در حضور 500 تماشاگر قمي برگزار شد كه 5 بر 2 به سود صبا به پايان رسيد.
هادي اصغري در دقيقه 10 و محسن بياتي‌نيا در دقايق 38، 43، 90 و 90+4 براي صباي قم گلزني كردند. ريكاردو سوزا در دقيقه 62 و لوپز در دقيقه 73 از روي يك ضربه ايستگاهي گل‌هاي راه‌آهن را به ثمر رساندند.
تورج حق‌وردي، داور اين ديدار، به سهراب بختياري‌‌زاده و عليرضا ميرشفيعيان از صبا كارت زرد نشان داد.
صبا با اين پيروزي 7 امتيازي شد و راه آهن نيز يك امتيازي ماند.

* شكست خانگي نفت تهران برابر فولاد خوزستان
تيم فوتبال فولاد خوزستان در هفته چهارم ليگ برتر موفق شد از سد تيم نفت تهران عبور كند.
تيم‌هاي فوتبال نفت تهران و فولاد خوزستان از ساعت 21:30 دقيقه در ورزشگاه اكباتان تهران برابر هم قرار گرفتند كه اين مسابقه 3 بر صفر به سود فولاد خوزستان به پايان رسيد.
گل‌هاي فولاد را رضا نوروزي در دقايق 76 از روي نقطه پنالتي و 79 و سيامك سرلك در دقيقه 78 به ثمر رساندند.

قاسم واحدي، داور اين ديدار به سيامك سرلك، رضا نوروزي از فولاد خوزستان و مهدي مهرآزما، اكبر صغيري، مهدي رفيعي، مارسيو خوزه،سيامك كوروشي و بهمن طهماسبي از نفت تهران كارت زرد نشان داد.
وي آندره رينالدو دسوزا بازيكن تيم فولاد خوزستان، غلام حسنوي، مربي نفت تهران و كوروش بختياري، مربي تيم فولاد خوزستان را از زمين اخراج كرد.

* مرفاوي اولين پيروزي خود را با 5 گل‌ ادينهو جشن گرفت
تيم فوتبال مس توانست با 5 گل مهاجم برزيلي برابر شهرداري به برتري دست يابد و اولين پيروزي خود در ليگ برتر را جشن بگيرد.
ديدار تيم‌هاي مس كرمان و شهرداري تبريز در هفته چهارم ليگ برتر با حضور 3 هزار تماشاگر در ورزشگاه شهيد باهنر كرمان برگزار شد.
بازيكنان مس كه در 3 هفته گذشته نتوانسته بودند امتيازي كسب كنند، با انگيزه بالايي وارد ميدان شدند و در دقيقه 3 توسط لوسيانو ادينهو به گل اول دست يافتند. كرماني‌ها به حملات خود ادامه دادند و بار ديگر ادينهو در دقايق 11 و 42 گل دوم و سوم خود و تيمش را به ثمر رساند تا نيمه اول با نتيجه 3 بر صفر به سود مس به پايان برسد.
در نيمه دوم حملات شاگردان مرفاوي ادامه داشت. بار ديگر مهاجم اين تيم با درخشش خود توانست در دقايق 64 و 78 گل‌هاي چهارم و پنجم را به ثمر برساند.
تبريزي‌ها نيز در نيمه دوم در دقيقه 69 توسط سعيد دقيقي از روي نقطه پنالتي و علي كريمي در دقيقه 90+2 به گل دست يافتند تا بازي 5 بر 2 به سود مس به پايان رسيد. شاگردان مرفاوي اولين پيروزي خود در ليگ برتر را با درخشش ادينهو جشن گرفتند.
قضاوت اين ديدار بر عهده احمد صالحي بود. وي در اين ديدار به حبيب گردان از شهرداري و كيوان امرايي، ارشاد يوسفي و ميلاد فخرالديني از مس كارت زرد نشان داد.

* تراكتورسازي در خانه مغلوب پاس همدان شد
ديدار تيم‌هاي تراكتورسازي و پاس همدان با نتيجه يك بر صفر به سود تيم همداني به پايان رسيد.
بازي تراكتورسازي و پاس همدان كه به دليل قطعي برق ورزشگاه يادگار امام از دقيقه 33 ناتمام مانده بود، 21:45 يكشنبه شب مجدداً پيگيري شد و يك بر صفر به سود پاس به پايان رسيد. تك گل اين بازي را حميد كاظمي در دقيقه 41 به ثمر رساند.
داور اين ديدار يدالله جهانبازي بود. وي از تيم پاس به مجيد حيدري و پويا سيف پناهي كارت زرد نشان داد.
اين بازي با راي كميته انضباطي بدون تماشاگر برگزار شد.

* تساوي پيكان و ملوان و كسب نخستين امتياز قزويني‌ها
ديدار 2 تيم پيكان و ملوان از هفته چهارم ليگ برتر با تساوي به پايان رسيد.
اين بازي از ساعت 21:30 در حضور 1500 تماشاگر در ورزشگاه شهيد رجايي قزوين آغاز شد كه 2 تيم با تساوي يك بر يك به كار خود پايان دادند. محمد نزهتي در دقيقه 28 تك گل ملوان را به ثمر رساند و در ادامه و در نيمه دوم، مهدي تاجيك از پيكان گل تساوي را در دقيقه 73 به ثمر رساند.
مسعود مرادي داور مسابقه اين ديدار بود كه به هيچكدام از بازيكنان 2 تيم كارت زرد يا قرمز نشان نداد.
پيكان با اين تساوي از 4 هفته ديدار برگزار شده در ليگ برتر، نخستين امتيازش را پس از 3 شكست پياپي كسب كرد و ملوان نيز با اين تساوي ششمين امتيازش را به دست آورد.

* اولين پيروزي قلعه‌نويي مقابل شاگردان استيلي
تيم فوتبال سپاهان توانست شاهين بوشهر را يك بر صفر شكست دهد و اولين پيروزي خود در فصل جديد را جشن بگيرد.
ديدار تيم‌هاي سپاهان اصفهان و شاهين بوشهر از هفته چهارم ليگ برتر از ساعت 21:30 در ورزشگاه فولادشهر و با حضور 4 هزار تماشاگر برگزار شد.
شاگردان امير قلعه‌نويي كه تمام ديدارهاي گذشته را با تساوي به پايان رسانده بودند، به دنبال اولين پيروزي خود بودند. در نيمه اول ابراهيم توره توانست 2 بار دروازه شاهين را باز كند؛ اما هر 2 بار، كمك داور پرچم خود را بالا برد و گل را مردود اعلام كرد. در نيمه دوم سپاهاني‌ها به حملات خود ادامه دادند و توانستند در دقيقه 79 توسط ميلوراد يانوش به تك گل بازي دست يابند و شاگردان قلعه‌نويي اولين پيروزي خود را در ليگ برتر جشن بگيرند.
قضاوت اين ديدار بر عهده سعيد بخشي‌زاده بود. وي در اين ديدار به يانوش و مهدي كريميان از سپاهان و محسن حميدي، حميدرضا سليماني، احمد آل‌نعمه و محسن ايران‌نژاد از شاهين كارت زرد نشان داد.

* ذوب آهن با 2 گل سايپا را مغلوب كرد
ديدار تيم‌هاي ذوب آهن اصفهان و سايپا با نتيجه 2 بر صفر به سود ذوب آهن به پايان رسيد. اين مسابقه از هفته چهارم ليگ برتر فوتبال از ساعت 21:30 در ورزشگاه انقلاب كرج آغاز شد كه 2 بر صفر به سود ذوب آهن به اتمام رسيد.
گل‌هاي ذوب‌آهن را در اين ديدار ايگور كاسترو در دقيقه 12 و سيد محمد حسيني در دقيقه 42 به ثمر رساندند.
قضاوت اين ديدار بر عهده محسن تركي بود. وي به داريوش يزداني و سعيد يوسف‌زاده از سايپا و قاسم‌ حدادي‌فر از ذوب آهن كارت زرد نشان داد. در ضمن سعيد يوسف‌زاده در دقايق 80 از سوي داور، كارت زرد دوم را دريافت كرد و از زمين بازي اخراج شد.

* استقلال در دقايق پاياني از شكست خانگي گريخت
ديدار تيم‌هاي استقلال تهران و استيل آذين با نتيجه مساوي 2 بر 2 به پايان رسيد.
بازي استقلال و استيل آذين كه در هفته چهارم ليگ برتر از ساعت 20:45 شنبه شب در حضور حدود 40 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي تهران آغاز شد، 2 بر 2 به پايان رسيد. محمد غلامي در دقايق 16 و 86 براي استيل گلزني كرد و فرهاد مجيدي در دقيقه 80 و مجتبي جباري در دقيقه 1+90 گل‌هاي استقلال را وارد دروازه حريف كردند.
قضاوت اين ديدار بر عهده محسن قهرماني بود كه به سياوش اكبرپور، علي كريمي و حسين كعبي از استيل آذين و ميلاد ميداودي و كيانوش رحمتي از استقلال كارت زرد نشان داد. وي در دقايق تلف شده اين ديدار به فريدون زندي از استيل آذين كارت قرمز نشان داد.

تركيب استقلال: محمد محمدي، حنيف عمران زاده، پژمان منتظري، مهدي امير آبادي، لوئيز فابيانو، فيليپ آلوز دسوزا (70 - اندرسون ريكاردو سانتوز)، مجتبي جباري، كيانوش رحمتي، ايمان مبعلي (58 - محسن يوسفي)، فرهاد مجيدي و ميلاد ميداودي
سرمربي: پرويز مظلومي

تركيب استيل آذين: حميد نشاط جو، مهدي محمدي، علي كريمي، حسن اشجاري، حسين كعبي، مهدي مهدوي كيا، سياوش اكبرپور (61 - مهرزاد معدنچي)، حسين كاظمي، ميلاد زندي‌پور (81 - علي عشوري زاد)، فريدون زندي و محمد غلامي
سرمربي: لوسيانو تومباكوويچ

* پرسپوليس توانست با يك گل بر صنعت نفت غلبه كند
تيم فوتبال پرسپوليس توانست با يك گل بر صنعت نفت آبادان غلبه كرده و 9 امتيازي شود. اين بازي كه در ورزشگاه بدون تماشاگر برگزار شد، با تك گل نيمه نخست غلامرضا رضايي به پايان رسيد. وي در دقيقه 37 با سنگربان ميزبان تك به تك شد و توانست اين گل را به ثمر رساند.
نيمه دوم اگرچه گلي براي طرفين نداشت؛ اما با اخراج هدايت شهرياري در دقيقه 92 و سرمربي صنعت نفت آبادان همراه شد. نفتي‌ها به عملكرد تيم داوري اعتراض داشتند.
با اين نتيجه، نوار پيروزي‌ها تيم آباداني در ليگ چهارم پاره شد و 9 امتيازي ماند. پرسپوليس با اين تيم 9 امتيازي شد.


* تركيب تيم فوتبال صنعت نفت آبادان:
حسن هوري، هدايت شهرياري، فرهاد آل خميس، سجاد مشكل پور، عباس مرداسي، علي ممبيني، اميد شريفي نسب (از دقيقه 84 عيسي ترائوره)، وحيد پالوچ (از دقيقه 57 نبي ساكي)، محمدرضا ذوالفنون، طالب ريكاني (از دقيقه 66 رسول نويدكيا)، روح‌ا.. عرب
سرمربي: آلفردو كاسيميرو

* تركيب تيم فوتبال پرسپوليس:
عايرضا حقيقي، سپهر حيدري، عليرضا نورمحمدي، حميدرضا علي عسگري، عليرضا محمد، مازيار زارع، مهدي شيري (از دقيقه 64 حسين بادامكي)، محمد نوري، هادي نوروزي، غلامرضا رضايي (از دقيقه 84 سعيد هلافي)، اميرحسين فشنگ‌چي (از دقيقه 70 مجتبي زارعي)
سرمربي: علي دايي

داور: سعيد مظفري زاده
كمك داورها: مرتضي كريمي و رسول فروغي
اخراج: هدايت شهرياري و كاسيميرو (سرمربي) از صنعت نفت
اخطار: سجاد مشكل پور و وحيد پالوج از نفت و مازيار زارع، مهدي شيري، هادي نوروزي و مجتبي زارعي از پرسپوليس

ورزشگاه: تختي آبادان
تماشاگر: به دليل محروميت ميزبان، ديدار بدون حضور هواداران دو تيم برگزار شد
تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: