برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کریمی باید برگردد/ روزه خواری یعنی چه؟ حتما مسافر بوده !

مهدی مهدوی‌کیا گفت:« تعجب می‌کنیم که چرا یک موضوع که قابل حل است به این شکل پیچیده و بحرانی می‌شود ما امسال جو خوب و بسیار آرامی داشته و داریم و مطمئن هستم هیچ موضوعی نمی‌تواند تیم ما را به حاشیه ببرد. درباره علی کریمی هم باید بگویم نباید به سادگی این بازیکن و سایر نفرات تیم را زیرسوال برد. چرا باید کریمی را متهم به روزه‌خواری در ملاء عام کرد. مگر در تمرینات ما چند تماشاگر حضور دارند که بخواهیم بگویم او در ملاءعام روزه‌خواری کرده، اصلا شاید او مسافر بوده یا دارو مصرف می‌کرده که نمی‌توانست روزه بگیرد یعنی باید درباره مسائل شخصی افراد هم تحقیق و تفحص کرد، یعنی علی کریمی تنها بازیکن لیگ ایران بوده که روزه‌خواری کرده است مگر سازمان لیگ می‌تواند تک تک بازیکنان لیگ را زیرنظر بگیرد و دلیل روزه‌خواری او را جویا شود. به نظر من ما باید منطقی با مسائل برخورد کنیم. علی کریمی هم بازیکن کوچکی نیست که به این راحتی همه چیز را نادیده بگیریم.»

مهدوی‌کیا درباره‌ی مصاحبه علی کریمی علیه مدیرعامل باشگاه استیل آذین گفت:«این مسأله به من ربطی ندارد، اگر او مصاحبه‌ای کرده خودش باید پاسخگو باشد نه من. ضمن اینکه باشگاه می‌تواند دلیل مصاحبه کردن او را جویا شود یا برایش جریمه در نظر بگیرد یا اینکه عنوان شود او به خاطر مصاحبه علیه باشگاه به فلان مبلغ جریمه می‌شود یا باید ضمن حضور در باشگاه درباره مصاحبه خود توضیح دهد. من امیدوارم این مسائل با سعه صدر علی کریمی و آقای آجرلو حل و فصل شود. جو تیم ما بسیار خوب و آرام است و من امیدوارم این مشکل هر چه زودتر برطرف شود و علی کریمی هم به تمرینات ما برمی‌گردد و دیگران نیز نمی‌توانند برای باشگاه استیل آذین حاشیه‌ساز شوند به نظر من این یک مسأله درون خانوادگی است و باید بین خودمان آن را حل کنیم.»

مهدی مهدوی‌کیا در پایان گفت:« به سازمان لیگ و همه اهالی فوتبال ایران باید بگویم وقتی ماه مبارک رمضان فرامی‌رسید بسیاری از رسانه‌ها و حتی شبکه‌های تلویزیونی به سراغ بازیکنان ایرانی و مسلمان حاضر در بوندسیلگا می‌آمدند و درباره روزه‌گرفتن یک فوتبالیست سوال می‌کردند ما آنجا بارها و بارها در طول ماه رمضان درباره روزه گرفتن و فواید آن صحبت می‌کردیم در اروپا حتی به این موضوع از دید مثبت نگاه می‌شد اما حالا به خاطر یک مسأله کوچک می‌آییم و در جامعه سروصدا به پا می‌کنیم که چرا روزه‌خواری شده است. این وسط کسی هم از خودش نمی‌پرسد که آیا بازیکن مسافر بوده، از دارو مصرف می‌کرده یا... به نظر من رواج دادن این حرف‌ها در بین مردم کار درستی نیست.»
تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: