برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پرسپوليس نوار پيروزي‌هاي صنعت نفت را پاره کرد

تيم فوتبال پرسپوليس با شکست دادن صنعت نفت آبادان در ورزشگاه تختي آبادان، نوار پيروزي‌هاي متوالي اين تيم در سه هفته ابتدايي ليگ را پاره کرد.

سرخپوشان تهراني امشب در يک بازي پر برخورد که با اخراج يک بازيکن صنعت نفت آبادان در وقت‌هاي تلف شده بازي و همچنين اخراج سرمربي اين تيم در 75 همراه بود توانستند حريف سرسخت خود را با يک گل از پيش رو بردارند.

تک گل اين بازي را غلامرضا رضايي در دقيقه 37 به ثمر رساند.

اين در حالي بود که تيم صنعت نفت آبادان در 15 دقيقه ابتدايي بازي حملات زيادي را روي دروازه پرسپوليس ترتيب داد و اين فشار در ميانه نيمه دوم هم مشاهده شد.

در ديگر دقايق بازي اما اين سرخپوشان تهراني بودند که با ارايه يک بازي کنترلي در ميانه ميدان و نفوذ از عمق، بازي را در دست گرفته و حملات زيادي را بر روي دروازه حريف سامان دادند.

پرسپوليسي‌ها در اين بازي، عاوه بر موقعيت‌هاي بسيار، دو موقعيت مسلم گلزني را در دقيقه 75(رضايي) و 91(نوروزي) از دست دادند.

موقعيت هادي نوروزي در دقيقه 91 موقعيتي تک به تک با دروازه بان حريف بود که با خطاي مدافع حريف در پشت محوطه جريمه متوقف و البته به اخراج شهريازي، بازيکن صنعت نفت انجاميد.

 

اما آباداني‌ها هم در اين بازي بسيار با انگيزه و هجومي ظاهر شدند و در دقايق 87 و 94 دو موقعيت خوب گلزني را از دست دادند.

موقعيت‌هايي که با درخشش عليرضا حقيقي، سنگربان جوان پرسپوليس راه به جايي نبرد و در نهايت آباداني‌ها دست خالي زمين بازي را ترک کردند.

در اين ديدار داور مسابقه، 8 بار از کارت زرد و يک بار از کارت قرمز براي بازيکنان دو تيم استفاده کرد.

حيدري، نوروزي، مهدي شيري، حلافي، بادامکي و مازيار زارع 6 بازيکن پرسپوليس بودند که از داور کارت زرد دريافت کردند.

پرسپوليس در اين بازي با ترکيب زير به ميدان رفت:

عليرضا حقيقي، عليرضا نورمحمدي، سپهر حيدري، عليرضا محمد، مازيار زارع، محمد نوري، مهدي شيري(بادامکي 64)، حميدرضا علي عسکر، انيرحسين فشنگچي(مجتبي زارع 71)، هادي نوروزي و غلامرضا رضايي(حلافي 85)

 

تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: