برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اخراج کريمي با توجه به معيارهاي اخلاقي و اسلامي صورت گرفت

محمد جعفر صافي معاون امور فرهنگي باشگاه استيل آذين با تاکيد بر لزوم توجه به ارزش هاي اعتقادي و فرهنگي در ورزش کشور گفت: بزرگي و يا کوچکي بازيکنان نبايد تاثيري در رفتار مسئولان ورزش با ناهنجاري هاي موجود در ورزش کشور داشته باشد.

محمد جعفر صافي معاون فرهنگي باشگاه استيل آذين در گفت و گو با سايت رسمي اين باشگاه گفت:عنوان فرهنگي در نام بسياري از باشگاههاي فوتبال ما وجود دارد و من فکر مي کنم بايد توجه به امور فرهنگي حقيقتا در اقدامات و سياست هاي باشگاهها به شکل محسوس ديده شود.
صافي اضافه کرد:در موضوع اخراج آقاي کريمي بايد ارزش هاي فرهنگي و اخلاقي ما مورد توجه قرار بگيرد. فدراسيون فوتبال از همه باشگاهها خواسته بود که با موضوع روزه خواري برخورد شود و ما هم اين مسئله را از طريق سرپرست محترم تيم به اطلاع اعضاي تيم رسانده بوديم. از همه اعضاي تيم خواسته شد به حرمت ماه مبارک رمضان احترام بگذارند و از روزه خواري علني در زمين خودداري کنند اما متاسفانه تخلفي صورت گرفته و پس از آن برخورد نامناسبي از سوي بازيکن متخلف روي داده که اين موضوع قابل توجيه نيست.
معاون فرهنگي باشگاه استيل آذين در پايان گفت:در راستاي حفظ ارزش هاي اخلاقي و فرهنگي مسئولان باشگاه با بازيکن متخلف برخورد کرده اند و آقاي کريمي از تيم استيل آذين اخراج شده است. من فکر مي کنم بزرگي و کوچکي بازيکنان نبايد موجب شود که ما از ارزش ها و باورهاي اعتقادي خودمان بگذريم. اقدام باشگاه استيل آذين تنها با توجه به معيارهاي اخلاقي و اسلامي ما صورت گرفته و نبايد به دليل شهرت و يا بزرگ بودن نام يک بازيکن از اين ارزش ها بگذريم.

تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: