برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ادعای مديرعامل باشگاه استيل آذين برای اخراج علی کریمی : پايبندي به ارزش‌ها و رعايت اخلاق براي ما اصل است / اخراج كريمي به دليل فحاشي‌هاي او عليه مسوولان فدراسيون است

مديرعامل باشگاه استيل آذين گفت: دليل اخراج علي كريمي از تيم استيل آذين، فحاشي عليه مسوولان فدراسيون فوتبال بوده است.

 مصطفي آجرلو درباره اخراج علي كريمي از تيم فوتبال استيل آذين اظهار كرد: مسوولان باشگاه استيل آذين به ارزش‌هاي اسلامي معتقد بوده و آن را ارج نهاده و خود را ملزم مي‌دانند تا به موازين شرعي و اخلاقي و نيز ابلاغيه‌اي كه از سوي فدراسيون فوتبال مبني بر عدم روزه‌خواري بازيكنان در ملاء عام و محل تمرين دريافت شده است، عمل كنند.

وي افزود: در يكي از تمرين‌هاي روزهاي گذشته علي كريمي در محل زمين تمرين از مسوولان تداركات تيم درخواست آب آشاميدني كرده بود كه آن‌ها به او گفته بودند، بطري‌هاي آب در رختكن قرار دارد و خوردن آب در اين مكان به دستور فدراسيون فوتبال ممنوع است. متاسفانه كريمي در اين شرايط فحاشي‌هاي زياد و تندي را با صداي بلند عليه مسوولان فدراسيون فوتبال سر داد.

وي خاطرنشان كرد: از آن‌جايي كه باشگاه استيل آذين چنين رفتارهايي را برنمي‌تابد و موفقيت و پيروزي را عمل درست به دستورات و احكام الهي و اجراي اخلاق و رفتار درست مي‌داند، پس از گزارشي كه از چنين رفتاري در محل تمرين دريافت كرديم، تصميم به اخراج كريمي گرفتيم.

كريمي شنبه شب و پس از بازي روز شنبه تيم استيل آذين مقابل استقلال اظهارات تندي را عليه آجرلو انجام داده بود.
تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: