برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

من يك مسلمان هستم / حرفهای قابل تامل علي كريمي : همه حاشيه‌سازي‌ها به خاطر يك مصاحبه است / اگر اين ادعا را داشتند چرا اجازه دادند مقابل استقلال بازي كنم

من يك مسلمان هستم / حرفهای قابل تامل علي كريمي : همه حاشيه‌سازي‌ها به خاطر يك مصاحبه است / اگر اين ادعا را داشتند چرا اجازه دادند مقابل استقلال بازي كنم    
علي كريمي در پاسخ به بيانيه‌ي باشگاه استيل آذين مبني بر اخراجش از اين باشگاه، تاكيد كرد كه تمام اين حاشيه‌سازي‌هاي در پاسخ به يك مصاحبه است نه چيز ديگري.
 باشگاه استيل آذين ظهر روز يك‌شنبه در بيانيه‌اي رسمي اعلام كرد كه علي كريمي بازيكن اين تيم به دليل آنچه كه روزه‌خواري و توهين به مسوولان فدراسيون فوتبال در جريان تمرين‌هاي اين تيم خوانده شده، از اين باشگاه اخراج شده است، اين در حالي است كه اين بازيكن نامدار فوتبال ايران تمام دلايل مطرح شده در اين‌باره را رد كرده و مدعيان آن را به خدا واگذار مي‌كند.

علي كريمي در گفت‌وگوي اختصاصي با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين باره گفت: سال‌هاي سال است كه بازي مي‌كنم اما هيچ گاه در مورد من چنين مسائلي مطرح نشده و نبوده چرا كه من يك مسلمان هستم و به مسائل ديني و مذهبي اعتقاد دارم. آن‌ها اگر چنين ادعايي داشتند چرا همان روز اعلام نكردند و اجازه دادند من برابر استقلال بازي كنم.

وي افزود: فكر مي‌كنم همه اين حاشيه‌سازي‌ها به خاطر مصاحبه من قبل از بازي در مورد مديريت قبلي بوده است.

كريمي تاكيد كرد: در مورد مطلبي كه از قول من درباره‌ي آقايان عزيزمحمدي و عليپور نوشته بودند بايد اين نكته را متذكر شوم كه اين عزيزان در فدراسيون زحمت‌هاي زيادي را متحمل مي‌شوند و هيچ وقت به خودم اجازه ندادم و نمي‌دهم به آن‌ها توهين كنم. شما مي‌توانيد از آقايان عزيزمحمدي و عليپور سوال كنيد كه آيا تا به امروز صحبتي از من درباره‌ي آن‌ها ديده‌اند يا نه.

علي كريمي در پايان گفت: در واقع تمام حاشيه‌سازي‌هاي اخير، در پاسخ به يك مصاحبه بوده و خدا بر همه چيز آگاه است.
تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: