برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ادعای معاون فرهنگي باشگاه استيل آذين: اخراج كريمي با توجه به معيارهاي اخلاقي و اسلامي صورت گرفت

معاون فرهنگي باشگاه استيل آذين اخراج علي كريمي را در راستاي معيارهاي اخلاقي و اسلامي دانست.

 
محمدجعفر صافي عنوان كرد: عنوان فرهنگي در نام بسياري از باشگاه‌هاي فوتبال ما وجود دارد. فكر مي‌كنم بايد توجه به امور فرهنگي حقيقتا در اقدامات و سياست‌هاي باشگاه‌ها به شكل محسوس ديده شود.

 معاون فرهنگي باشگاه استيل آذين افزود: در موضوع اخراج آقاي كريمي بايد ارزش‌هاي فرهنگي و اخلاقي ما مورد توجه قرار بگيرد. فدراسيون از همه باشگاه‌ها خواسته بود كه با موضوع روزه‌خواري برخورد شود. ما هم اين مسئله را از طريق سرپرست محترم تيم به اطلاع اعضاي تيم رسانده بوديم.

وي اظهار داشت: از همه اعضاي تيم خواسته شد به ماه مبارك رمضان احترام بگذارند و از روزه خواري علني در زمين خودداري كنند؛ اما متاسفانه تخلفي صورت گرفت و پس از آن برخورد نامناسبي از سوي بازيكن متخلف روي داد كه اين موضوع قابل توجيه نيست.

معاون فرهنگي باشگاه استيل آذين گفت: در راستاي حفظ ارزش‌هاي اخلاقي و فرهنگي مسئولان باشگاه با بازيكن متخلف برخورد كردند و آقاي كريمي از تيم استيل آذين اخراج شد. فكر مي‌كنم بزرگي و كوچكي بازيكنان نبايد موجب شود از ارزش ها و باورهاي اعتقادي خودمان بگذريم. اقدام باشگاه تنها با توجه به معيارهاي اخلاقي و اسلامي ما صورت گرفته و نبايد به دليل شهرت يا بزرگ بودن نام يك بازيكن از اين ارزش ها بگذريم.
تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: