برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازگشت خونين پژمان به تمرينات ملوان

نوري که ظاهرا پيشنهادي هم از يک باشگاه کره اي دارد در روزهاي گذشته مدام به رفتن يا ماندن فکر کرده و هنوز به نتيجه نرسيده است

 آخرين تمرين ملوان قبل از آغاز مسابقات ليگ برتر در شرايطي انجام شد که بازگشت پژمان نوري به تمرينات مهم ترين اتفاق محسوب مي شد. نوري که با هزار سلام و صلوات به تمرينات ملوان آمده بود در حالي وارد زمين شد که هواداران زير پاي او گوسفندي قرباني کردند تا او را مجاب به ماندن کنند.

نوري تمرين کاملي با ملوان انجام داد و در نهايت هم با قول بقا در اين تيم به کار خود پايان داد. اين درحالي است که يکي از دوستان نزديک پژمان نوري مي گويد: «نوري قصد ندارد در ملوان بماند چرا که از مديرعامل اين باشگاه به هيچ وجه دل خوشي ندارد.»

نوري که با عزيزالله محمدي رئيس سازمان ليگ درباره احتمال جدايي هم صحبت کرده، براي جدايي از ملوان بايد بخشي از قرارداد خود را به سازمان ليگ پرداخت کند که البته او در اين باره به تصميم قطعي نرسيده است.

نوري که ظاهرا پيشنهادي هم از يک باشگاه کره اي دارد در روزهاي گذشته مدام به رفتن يا ماندن فکر کرده و هنوز به نتيجه نرسيده است. با اين حال ملواني ها به دنبال اين بودند که مجوز حضور او را براي اولين بازي ليگ بگيرند تا پژمان را هر طور شده نگه دارند.

نکته مهم ديگر در تمرينات روز گذشته ملوان خروج مهرداد اولادي از فهرست اين تيم به دستور فرهاد پورغلامي سرمربي ملوان بود و پورغلامي از غيبت هاي گاه و بيگاه اولادي عصباني شده و او را به دليل بي انضباطي کنار گذاشت.

 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: