برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/قادریان: حقم مدال طلا بود/ فقط یک لحظه غفلت کردم

کشتی گیر نوجوان کشورمان گفت: حق من مدال طلای بازی‌های المپیک نوجوانان بود که با یک لحظه غفلت در دیدار با حریفی از ترکیه این عنوان را از دست دادم.

یوسف قادریان پس از دستیابی به مدال برنز بازی های المپیک نوجوانان در گفتگو با خبرنگار اعزامی  مهر به سنگاپور با بیان این مطلب افزود: برای حضور و موفقیت در بازی‌های المپیک سنگاپور تلاش زیادی کرده بودم. حقم مدال طلا بود و تا رسیدن به این عنوان فاصله‌ای نداشتم اما با یک لحظه غلفت این عنوان را از دست دادم.

وی افزود: سخت ترین حریف من در مسابقات کشتی المپیک نوجوانان کشتی گیر ترکیه ای بود که با توصیه های مربیان از او سه امتیاز پیش افتادم اما روی یک لحظه غفلت ضربه فنی شدم. باور نمی کردم این مبارزه را واگذار کنم اما خدا را شکر توانستم این شکست را با مدال برنز المپیک جبران کنم.

این کشتی گیر فرنگی کار که مدال برنز وزن 69 کیلوگرم المپیک سنگاپور را به دست آورد، خاطر نشان کرد: از این به بعد در پی مدال طلای مسابقات جهانی خواهم بود و امیدوارم در رقابت‌های پیش رو مدال‌های بهتری را برای کشورم کسب کنم.

نخستین دوره بازی‎های المپیک نوجوانان با حضور 3600 ورزشکار 14 تا 18 سال از 204 کشور جهان در 26 رشته ورزشی  از تاریخ 24 مرداد ماه آغاز و 4 شهریور ماه به پایان می‎رسد.


تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: