برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/مظفر: از برگزاری این دو بازی خوشحالم / هدف‌مان صعود به مرحله دوم است

سرمربی تیم فوتبال دختران نوجوان ایران با ابراز خرسندی از اینکه تیمش در بازی‌های المپیک نوجوانان به میدان رفته است، گفت: هدفمان راهیابی به مرحله دوم مسابقات فوتبال المپیک بوده است.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به سنگاپور، شهرزاد مظفر پس از پیروزی مقابل گینه نو با بیان این مطلب افزود: فقط خوشحالم که به هر صورت این دو بازی برگزار شد. خیلی تحت فشار بودیم و پیش از هر دو بازی مشخص نبود که به میدان خواهیم رفت یا خیر.

وی در ادامه افزود: اینکه زحمات زیادی را برای آماده سازی تیم متحمل شوید و در آستانه مسابقات به شما اعلام کنند که امکان حضورتان در این رقابت‌ها فراهم نیست، خیلی ناامیدکننده است. ما شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم به تمام عوامل تیم، بازیکنان، مربیان و ... فشار و استرس زیادی وارد شد.

سرمربی تیم فوتبال دختران نوجوان ایران خاطر نشان کرد: با این شرایط سعی کردیم مانع از ورود حاشیه به تیم شویم. ما از چند جهت تحت فشار بودیم و با این وجود اجازه نمی دادیم بازیکنان متوجه خیلی از مسائل بشوند.

مظفر با تاکید بر اینکه نمی خواستند فقط به فیفا "بله" بگویند، افزود: مشکلات ما با مدیریت حل شد و نوجوانان ایرانی توانستند برای اولین بار در یک بازی بین المللی پیروز شوند.

وی در خصوص عملکرد تیمش در دیدار برابر گینه نو گفت: مقابل گینه خیلی خوب بازی نکردیم. بازی ما مقابل ترکیه به مراتب بهتر از این بود. بازی را خیلی بد شروع کردیم اما آهسته آهسته بر جریان بازی مسلط شدیم و خود را به تیم گینه تحمیل کردیم.

سرمربی تیم فوتبال دختران نوجوان ایران خاطر نشان کرد: در نیمه دوم بازی به مراتب بهتری را به نمایش گذاشتیم و حق خود را با زدن یک گل گرفتیم. با وجود برتری مقابل گینه اعتقاد دارم این تمام توانایی ما نیست و باید بهتر از این بازی کنیم.

وی افزود: در بازی با گینه هم مانند دیدار با ترکیه داور گل سالم ما را مردود اعلام کرد. متاسفانه در این دو بازی اتفاقات داوری به ضرر تیم ما بوده است.

مظفر خاطر نشان کرد: از صمیم قلب می گویم هدف اول ما در بازی‌های المپیک نوجوانان صعود به مرحله دوم مسابقات فوتبال بود که نزدیک به آن هستیم. نمی خواهم احساساتی شوم و در شرایطی که در آستانه صعود هستیم از دستیابی به مدال و این مسائل حرف بزنم.

وی تصریح کرد: تیم‌های گروه B مسابقات فوتبال از تیم‌های مطرحی هستند که بازی با آنها آسان نیست. همین که به مرحله دوم صعود کنیم کار بزرگی انجام داده ایم. ما الان در آستانه صعود هستیم و اگر تیم گینه نو موفق به شکست ترکیه نشود، راهی مرحله دوم خواهیم شد.

سرمربی تیم فوتبال دختران نوجوان ایران در خاتمه اظهار داشت: قدم بزرگی در فوتبال بانوان برداشته شد و تا همین جا اتفاق بزرگی رقم خورده است. باید از این اتفاق راضی و خوشحال باشیم و امیدوار به آینده که بتوانیم قدم‌های بزرگی را برداریم.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: