برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علی دایی:حکم کمیته استیناف برایم قابل پیش بینی بود / نفت بدون تماشاگر نبود

اهواز - خبرگزاری مهر: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: حکم صادرشده از سوی کمیته استیناف در خصوص شکایتم برای من قابل پیش بینی بود ولی مدارکی دارم که می توانم آن را رد کنم.

به گزارش خبرنگار مهر در اهواز، علی دایی یکشنبه شب پس از کسب پیروزی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری پایان بازی اظهار داشت: خوشحالم که در این هوای فوق العاده گرم آبادان موفق به کسب نتیجه پیروزی شدیم و توانستیم موقعیت خود در جدول رده بندی لیگ برتر را تثبیت کنیم.

وی افزود: در نیمه اول، بازی روانی را به نمایش گذاشتیم و از حریف سرتر بودیم به همین دلیل در این نیمه به گل برتری دست یافتیم. در نیمه دوم اما وضعیت به سود نفت تغییر کرد ولی با این وجود اگر مهاجمین پرسپولیس با حوصله بیشتری بازی می کردند و قدر موقعیتهای به دست آمده را می دانستند، شاید می توانستیم روی ضد حملات به گلهای بیشتری نیز دست پیدا کنیم.
دایی با اشاره به اینکه نفت در این بازی بدون تماشاگر دارای تماشاگرانی بود، تصریح کرد: هر جای ورزشگاه و اطراف آن را که نگاه می کردم هوادارانی از نفت را می دیدم و نمی توان گفت که این تیم از داشتن هوادار در این بازی محروم بود هر چند اگر امروز صنعت نفت از امتیاز تماشاگر برخوردار بود می توانست فشار بیشتری روی تیم و خط دفاعی پرسپولیس وارد کند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: البته نفت از هواداران پرشوری برخوردار است و به نظر من حیف است که لیگ برتر فوتبال کشور از وجود این تماشاگر در دو بازی خانگی صنعت نفت محروم باشد.
دایی در خصوص نارضایتی تیم صنعت نفت و برخی مسئولان این تیم از عملکرد تیم داوری این بازی گفت: به نظر من داور امروز با صنعت نفت مهربان تر از ما بود و دلیل این حرف من، تعداد کارتها و اخطارهایی است که داور به ضرر تیم پرسپولیس در این بازی اعلام کرد.  
وی به عملکرد تیم صنعت نفت در این بازی اشاره کرد و اظهار داشت: امروز تیم صنعت نفت با وجود شکست در این بازی، نمایش قابل قبولی از خود ارائه کرد ضمن اینکه باید اعتراف کنم فکر نمی کردم توان این تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر تا این اندازه بالا باشد.
سرمربی پرسپولیس در خصوص صحبتهایی که در روزهای اخیر بین وی و محمد مایلی کهن سرمربی تیم سایپای البرز در رسانه های مختلف رد و بدل شده است، عنوان کرد: من توانایی خود را در زمین مسابقه نشان می دهم و تمام ذهنم این روزها بر روی این مسئله متمرکز شده که بتوانم با تلاش فراوان پرسپولیس را به موفقیت برسانم.
دایی در مورد نیمکت نشینی شیث رضایی، مدافع تیم پرسپولیس در این بازی گفت: وقتی عملکرد خط دفاعی من در بازی قبل موفقیت آمیز باشد و گلی را دریافت نکند دیگر دلیل منطقی برای دست زدن به آرایش دفاعی تیم نمی بینم با این وجود منکر توانایی های شیث رضایی در خط دفاعی نمی شوم.
وی همچنین در مورد صدور رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در مورد شکایش از این فدراسیون گفت: صدور چنین حکمی برای من قابل پیش بود ولی از صدا و سیما درخواست می کنم در بازی بعد پرسپولیس در مقابل راه آهن نیم ساعت زمان در اختیار من قرار دهد تا با مدرک و استدلال این حکم را رد کنم.
دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران یکشنبه شب در ورزشگاه تختی آبادان با تک گل غلامرضا رضایی در دقیقه 37 به سود قرمز پوشان پایتخت به پایان رسید.
با این نتیجه، هر دو تیم صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران صاحب 9 امتیاز در لیگ برتر شدند به گونه ای که صنعت نفت با این شکست به رده دوم نزول کرد و پرسپولیس با این پیروزی به رده سوم جدول رده بندی صعود کرد.
تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: