برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/شناگران کشورمان از راهیابی به مرحله نیمه نهایی بازماندند

شناگران کشورمان نتوانستند حدنصاب لازم برای راهیابی به مرحله دوم مسابقات شنای بازی‌های المپیک نوجوانان در مواد 100 متر پروانه و 200 متر مختلط انفرادی را به دست آورند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به سنگاپور، مسابقات شنای المپیک نوجوانان امروز در استخر مدرسه ورزش سنگاپور پیگیری شد.

در گروه دوم از مرحله مقدماتی ماده 100 متر پروانه، کشورمان دو نماینده داشت که در گروه خود عناوین سوم و چهارم را کسب کردند. در این گروه "زلاتکو" از بوسنی با رکورد 57 ثانیه و 46 صدم ثانیه اول شد، "سرگئی گولبان" با حدنصاب 57 ثانیه و 81 صدم ثانیه دوم شد، احمدرضا جلالی با رکورد 57 ثانیه و 84 صدم ثانیه عنوان سوم را به خود اختصاص داد و همایون حقیقی مسافت استخر را در زمان 58 ثانیه و 34 صدم ثانیه پیمود و به عنوانی بهتر از چهارمی گروه خود دست پیدا نکرد.

بدین ترتیب جلالی و حقیقی فرصت حضور در مرحله دوم رقابت در ماده 100 متر پروانه مسابقات شنای المپیک نوجوانان را از دست دادند.

امروز همچنین احمدرضا جلالی در ماده 200 مختلط انفرادی به آب زد و در گروه سوم عنوان هفتم را در بین هفت شناگر این گروه به خود اختصاص داد. در این گروه "کنت تو" از آمریکا  با حد نصاب 2 دقیقه و 2 ثانیه و 42 صدم ثانیه اول شد و جلالی با رکورد 2 دقیقه و 12 ثانیه و 43 صدم ثانیه به عنوانی بهتر از هفتمی دست پیدا نکرد.

در ادامه مسابقات شنای بازی‌های المپیک سنگاپور فردا سه شنبه احمدرضا جلالی در ماده 50 متر آزاد به رقابت با حریفان جهانی خود خواهد پرداخت و همایون حقیقی نیز روز جمعه در ماده 200 متر پروانه به آب خواهد زد.


تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: