برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرلک در گفتگو با مهر:تابع تصمیم فدراسیون جودو هستم

عضو تیم ملی جودو گفت: در مورد رقابت های جهانی هر تصمیمی که فدراسیون اتخاذ کند تابع آن هستم و در صورت موافقت کادر فنی از آلمان راهی توکیو خواهم شد.

وحید سرلک با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر افزود: شرایط تیم ملی و جودوی ایران را از سایت های خبری دنبال می کنم و با مسئولان و کادر فنی تیم ملی هم در تماس هستم. من در آلمان با تیم اخن قرارداد دارم. این باشگاه هفته گذشته هزینه های حضور من در تورنمنت و اردوی هامبورگ را پرداخت کرد و نمی توانم تمرینات را رها کرده و به ایران بیایم.

وی در مورد نتایج رقابت های خود در تورنمنت هامبورگ گفت: تنها ایرانی حاضر در این رقابت ها بودم . در وزن 66- کیلوگرم مقابل نمایندگان هلند و فنلاند پیروز شدم ولی به یک هلندی دیگر باختم. بعد از آن هم در اردوی مشترک این رقابت ها با برخی از بهترین های دنیا تمرین کردم.

نفر پنجم جهان در سال 2009 در مورد اظهارات امینی در رابطه با بازگشت وی به تهران گفت: سخنان رئیس فدراسیون را در یکی از سایت های خبری خواندم. من بارها گفته ام که تابع تصمیم کادر فنی و رئیس  فدراسیون هستم. ولی باید تاکید کنم که با تیم آخن قرارداد دارم و نمی توانم این تیم را ترک کنم، ضمن اینکه اینجا از اوقات خالی خود برای درس خواندن استفاده کرده ام و به زودی امتحاناتم آغاز می شود.

سرلک درپایان گفت: من همان سرلکی هستم که همه اعتقاد داشتند در رقابت های جهانی روتردام خیلی زود حذف می شود ولی با کسب عنوان پنجمی خیلی از مسائل را ثابت کردم. مدت هاست در هلند و آلمان در کنار برخی از بهترین های جهان مشغول تمرین هستم و اگر به من اعتماد کنند از همین آلمان راهی توکیو می شوم و در غیر این صورت برای حضور در بازی های آسیایی آماده خواهم شد.

 تیم ملی جودو برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان ( 18 تا 20 شهریورماه - توکیو) آماده می شود و هنوز تکلیف حضور وحید سرلک از سوی مسئولان فدراسیون جودو مشخص نشده است. 


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: