برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر مطرح شد:هندبال تهران احیا می شود

رئیس هیئت هندبال استان تهران از برگزاری اولین دوره مسابقات دستجات آزاد در ماه رمضان با هدف احیای این رشته در پایتخت خبر داد.

علی طالب در گفتگو با خبرنگارمهر ضمن بیان این مطلب گفت: هندبال استان تهران سال ها دچار رکود شده بود و متاسفانه آخرین تیم حاضر از این استان در لیگ برتر سال گذشته در مکان نهم قرار گرفت تا پایتخت در لیگ امسال نماینده‌ای نداشته باشد. البته منتظر هستیم تا ببینیم چه تیم‌هایی برای حضور در لیگ اعلام آمادگی کرده یا اینکه تعداد تیم‌ها افزایش بیابد تا در آن صورت برای شرکت یک تیم تهرانی به لیگ برتر اقدام کنیم.

وی ادامه داد: ما دنبال این هستیم تا در لیگ برتر تیمداری کنیم و تصمیم داریم با برگزاری اولین دوره مسابقات دستجات آزاد به عنوان جام رمضان بازیکنان خوب را انتخاب و در تیمی که به عنوان نماینده تهران در لیگ شرکت می‌کند، استفاده کنیم.

رئیس هیئت هندبال استان تهران، خاطرنشان کرد: متاسفانه با وجود اینکه باشگاه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی خوبی در تهران مشغول کارند سرمایه داران برای هندبال هزینه نمی‌کنند. در حال مذاکره هستیم و امیدواریم بتوانیم شرایط را برای سرمایه‌گذاری چند باشگاه تهرانی در این رشته فراهم کنیم.

وی افزود: ما برنامه‌های مختلفی را طی یک سال گذشته برای احیای هندبال استان تهران انجام داده‌ایم که از جمله آن می‌توان به برگزاری مسابقات هندبال ساحلی برای اولین بار در تهران اشاره کرد.

طالب تصریح کرد: ما اولین دوره رقابت‌های نوجوانان و جوانان و بانوان را با موفقیت در تهران برگزار کردیم که در این بین بانوان زودتر از بخش مردان پیشرفت کردند به طوری که هم اکنون دو تیم تهرانی در لیگ برتر حاضر هستند.


تاریخ: 1389/5/24
موضوع: توپ و تور
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: