برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مسابقات انتخابی تیم جودو جوانان ایران برگزار شد

مرحله اول مسابقات انتخابی تیم جودو جوانان ایران برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان شب گذشته بعد از مراسم افطار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم جودو جوانان ایران که خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان آماده می کند شب گذشته اولین مرحله از مسابقات انتخابی خود را پشت سر گذاشت. در این مرحله که با هدف شناخت نفرات برتر اوزان مختلف در سالن شهید افراسیابی انجام شد 24 جودوکار حضور داشتند.

در پایان این رقابت ها که در حضور مجید زارعیان سرمربی جوانان و محمد رضا حاج یوسف زاده مدیر فنی تیم های ملی انجام شد احسان بهرامیان در وزن55- کیلوگرم ، حمید مولایی در وزن 66- کیلوگرم ، امیر حسین خادمیان در وزن 73- کیلوگرم ، محسن نجفی در وزن 81- کیلوگرم و حبیب میرزاجانی در وزن 100+ کیلوگرم به عنوان نفرات اول مشخص شدند.

در وزن 60- کیلوگرم در غیاب قاسم نوری زاده قهرمان سال 2010 آسیا که از مربیان مرخصی گرفته بود ، عبدالحمیدزاده نفر اول شد. وی باید با نوری زاده دیدار انتخابی برگزار کند. در وزن 90- کیلوگرم که هم اکنون شایان نصیرپور در المپیک نوجوانان به سر می برد دیدار انتخابی وی با حسین جوکار به زمان دیگری موکول شد و در وزن 100- کیلوگرم هم حضو مجتبی محجوب در رقابت های جهانی قطعی است.

رقابت های جودو قهرمانی جوانان جهان طی روزهای 29 مهر تا دوم آبان ماه سال جاری به میزبانی مراکش در رباط برگزار خواهد شد و تیم ایران بعد از یک سال دوری از این رقابت ها، در این دوره به میدان خواهد رفت.
 


تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: