برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کادر فنی تیم کشتی فرنگی در خصوص اوزان 96 و 120 کیلوگرم تصمیم گیری می کند

کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی هنوز در مورد ملی پوشان اوزان 96 و 120 کیلوگرم در رقابت های جهانی تصمیم گیری نکرده و از میان برادران قربانی یکی به مسکو می رود.

به گزارش خبرنگارمهر، کادر فنی تا حدود زیادی ترکیب این تیم را برای رقابت های جهانی مسکو مشخص کرده است.

بر این اساس کادر فنی فقط در دو وزن بالا دچار تردید است که قصد دارد از میان امیر علی اکبری، محمد قربانی و بابک قربانی دو نفر را برای اوزان 96 و 120 کیلوگرم انتخاب کند.

کادر فنی تیم ملی پس از اینکه  فرنگی کاران به  لهستان نرفتند، برای انتخاب ملی پوش این وزن ها به هیچ عنوان مسابقه انتخابی درون اردویی برگزار نمی کند.

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی معتقد است در مسابقه انتخابی درون اردویی حق به حقدار نمی رسد، زیرا کشتی گیران داخل اردو به خوبی با ریزه کاری های خود آگاه هستند و اینچنین مسابقه ای برای انتخاب ملی پوش صحیح نیست.

به نظر می رسد شانس محمد قربانی برای پوشیدن دوبنده سنگین وزن تیم ملی در رقابت های جهانی مسکو بیش از برادرش بابک است و وی و علی اکبری به ترتیب در اوزان 120 و 96 کیلوگرم راهی مسکو می شوند.

رقابت های کشتی فرنگی قهرمای جهان روزهای 15 تا 17 شهریور ماه  در شهر مسکو پایتخت روسیه برگزار می شود و کادر فنی در روزهای ابتدایی شهریور ماه ترکیب نهایی این تیم را معرفی می کند.


تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: