برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نصرآزادانی در گفتگو با مهر:نمی خواستم حضور در گوانگجو را از دست بدهم

عضو تیم ملی تکواندو گفت: روزهای سختی را در اردوی تیم ملی پشت سر گذاشته ام و نمی خواستم پس از تحمل این همه مشقت، المپیک آسیایی را از دست بدهم.

علیرضا نصر آزادانی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: از ابتدای سال تاکنون بدون استراحت در اردوهای تیم ملی حضور دارم. من در رقابت های جام فجر مصدوم شدم. پس از بهبودی دوباره در اردوی قهرمانی آسیا دچار آسیب دیدگی شدم و باعث شد رقابت های قهرمانی قاره را از دست بدهم.

وی در مورد مبارزه با مسعود حجی زواره گفت: مسعود تکواندوکار خوبی است. در داخل ایران چون تکواندوکاران به شرایط هم آشنا هستند کار کمی دشوارتر می شود. من در این دیدار اول با وی دچار آسیب دیدگی شدم و با نظر کادر فنی و پزشکان در مبارزه دوم هم شرکت کردم و موفق شدم در هر دو دیدار با پیروزی از میدان خارج شوم.

این عضو تیم تکواندو در خصوص آسیب دیدگی خود گفت: عکسبرداری از قسمت آسیب دیده نشان داد فقط دچار کشیدگی عضله شده ام. تا بازی های آسیایی گوانگجو 70 روز زمان داریم و می توانم با کمک پزشکان، این مشکل را خیلی زود رفع کرده و به همراه سایر نفرات تیم ملی تمرینات را ادامه دهم.

نصر در پایان گفت: نمی خواستم بعد از تحمل این همه مشقت و سختی بازی های آسیایی که از اهمیت بالایی برخوردار است را از دست بدهم. در اردوی تیم ملی سخت تمرین می کنم تا با آمادگی بالا به گوانگجو رفته و با کسب مدالی خوشرنگ نتیجه زحماتم را بگیرم.


تاریخ: 1389/5/25
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: