برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سعیدلو مشکلات فوتبال را بررسی می کند

رئیس سازمان تربیت بدنی در نشستی ویژه با هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر مسائل و مشکلات باشگاه های فوتبال را بررسی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگارمهر، دراین نشست که فردا سه شنبه با حضورعلی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی ، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ، عزیزمحمدی رئیس سازمان لیگ ، اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ و مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر و لیگ دسته اول درمحل آکادمی فوتبال برگزارخواهد شد، موضوع استاندارد سازی باشگاه ها، بحث درآمدزایی ، دستیابی به استانداردهای حرفه ای باشگاه ها و ... مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

در این نشست مدیران رئیس سازمان تربیت بدنی نقطه نظرات خود را در مورد حمایت های سازمان از باشگاه های فوتبال در جهت رشد و توسعه فوتبال کشور و تقویت تیم ملی مطرح خواهند کرد ضمن اینکه مدیران عامل باشگاه ها نیز مسائل و مشکلات خود را در اداره باشگاه ها مطرح و راهکارهای مناسب برای رفع مشکلات موجود را ارائه خواهند داد.

در این جلسه عزیز محمدی، رئیس سازمان لیگ برتر، گزارشی از وضعیت برگزاری مسابقات لیگ ، الزامات AFC برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تا سال 2012 و حق پخش تلویزیونی را ارائه خواهد کرد.


تاریخ: 1389/5/25
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: