برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ظفری در گفتگو با مهر:شیخی در دنیای کشتی یک استثناست

مربی تیم کشتی آزاد نوجوانان گفت: مهران شیخی در دنیای کشتی یک استثنا است که می تواند در رقابت های المپیک سنگاپور توانمندی های بالای خود را نشان دهد.

تورج ظفری مربی تیم کشتی آزاد نوجوانان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: ما امسال در رقابت های قهرمانی آسیا که اواسط مرداد ماه در تایلند برگزار شد از نظر کسب مدال طلا با پنج نشان بیشترین مدال را در بین کشورهای آسیایی به خود اختصاص دادیم و اگر یکی از کشتی گیران ما در دیدار رده بندی حریف قزاقستانی را شکست می داد در این مسابقات قهرمان می شدیم اما به هرحال به مقام دومی بسنده کردیم.

وی ادامه داد: در رقابت های قهرمانی آسیا به این نتیجه رسیدیم که فاصله ما با چند تیم آسیایی بسیار کم است. این در حالی است که  از سال آینده پس از چند سال وقفه رقابت های جهانی را پیش رو داریم و ما اگر خواهان موفقیت در این رقابت ها که بسیار متفاوت با مسابقات آسیایی است هستیم باید برنامه ریزی جهانی داشته، اهتمام ویژه ای به بحث پشتوانه سازی داشته باشیم و از همه مهم تر امکاناتمان حرفه ای باشد.

ظفری در پایان درمورد شرایط مهران شیخی تنها کشتی گیر المپیکی کشتی ایران در وزن 46 کیلوگرم خاطر نشان کرد: شیخی در دنیای کشتی یک استثناست که می تواند  پس از کسب مدال طلا در مسابقات آسیایی تایلند روز سه شنبه نیز در رقابت های المپیک سنگاپور توانمندی های بالای خود را به رخ حریفان بکشد. معتقدم اگر این کشتی گیر به صورت اصولی به ورزش ادامه بدهد و مورد حمایت قرار گیرد می تواند درآینده چندین مدال جهانی و المپیک را به دست  آورد.

 مهران شیخی کشتی گیر ساروی  وزن 46 کیلوگرم تنها نماینده کشتی آزاد ایران در رقابت های المپیک نوجوانان سنگاپور است که روز سه شنبه به مصاف حریفان خود می رود.
تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: