برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اسامی تیم فوتبال جوانان برای اردوی همدان اعلام شد

اسامی تیم فوتبال زیر 19 سال کشورمان برای اردوی آماده سازی همدان اعلام شد که علی حیدری پس از مدت‌ها به اردوی این تیم دعوت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، از سوی کادرفنی تیم فوتبال زیر 19 سال کشورمان اسامی 26 بازیکن برای حضور در اردوی پنج روزه این تیم در شهر همدان به شرح زیر اعلام شد:

ایمان صادقی، هادی ریشی اصفهانی، سعید لطفی، علی گودرزی، ایمان شیرازی، بهمن مالکی، یعقوب کریمی، مجتبی محبوب مجاز، محمدصادق بارانی، علیرضا صفر بیراوند، محمدرضا خانزاد، هادی محمدی، کامران تجری، مرتضی پورعلی‌گنجی، امید عالیشاه، علیرضا جهان بخش، محمد عبادزاده، میلاد غریبی، پیام صادقیان، کاوه رضایی، علی حیدری، سعید قدمی، مهرگان گلبرگ، حسین گوهری، بهرام دباغ و هادی دهقانی

نکته جالب توجه در این فهرست دعوت مجدد از علی حیدری است، بازیکنی که در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در نیجریه تیم ایران را همراهی کرد اما پس از آن رقابت‌ها به صلاحدید کادرفنی برای حضور در اردوهای آماده سازی این تیم دعوت نشد.

در اردوی پنج روزه که از روز سه‌شنبه 26 مردادماه در همدان آغاز می‌شود، شاگردان علی دوستی به مرور به تمرینات آماده سازی پرداخته و درصورت لزوم دیداری را با تیم‌های فوتبال این استان برگزار خواهند کرد.

تیم فوتبال زیر 19 سال ایران خود را برای حضور در مرحله نهایی مسابقات فوتبال قهرمانی جوانان آسیا که طی روزهای 11 تا 26 مهرماه سال 1389 در دو ورزشگاه "زیبو اسپورت" و "لینزی استادیوم" شهر زیبو چین در ایالت شاندونگ برگزار می‌شود، آماده می‌کند. این تیم در گروه D رقابت ها با تیم‌های کره جنوبی، استرالیا و یمن همگروه شده است.


تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: