برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مربی برکنارشده دوچرخه‌سواری:مسئولان فدراسیون به من بی احترامی کردند

مربی تیم دوچرخه‌سواری جوانان ایران که تنها پس از 20 روز مسئولیت خود را به فرد جدید واگذار کرده، گفت: تنها از بی‌احترامی که از سوی فدراسیون به من شده ناراحت هستم.

علی پور مهر در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص اظهار داشت: من در شرایطی در راس تیم جوانان در بخش پیست قرار گرفتم که حکم من برای مربیگری در تیم بزرگسالان پیست بود. البته فکر می‌کنم این اشکال از متن حکم بوده است!

وی افزود: من تنها 20 روز مربیگری تیم جوانان را برعهده داشتم و برنامه‌های "مک لین" را دنبال کردم. چند روز پیش "شمعونیان" در اواسط تمرین حاضر شد و به رکابزنان توصیه‌هایی می‌کرد که در نهایت متوجه شدم که وی حکم خود را برای مربیگری تیم جوانان پیست گرفته و حتی قرارداد هم امضاء کرده است!

وی که یکی از رکابزنان پیشکسوت ایران در مواد داخل پیست است، خاطرنشان کرد: کسی به من نگفت که از این تیم بروم اما مطئمنا یک نفر می‌تواند در راس این تیم قرار بگیرد و دیگر جای من نبود. من از این مسئله خوشحال هم شده‌ام چون در حال حاضر سرمربی تیم دوچرخه‌سواری پارالمپیک بوده و این روزها خودم را برای حضور در مسابقات جهانی پیشکسوتان در پرتغال آماده می‌کنم . با جدا شدن از فدراسیون فرصت رسیدن به کارهای خودم را به دست آورده‌ام.

مربی پیشین تیم دوچرخه‌سواری جوانان، ادامه داد: قطعا با رفتن یا ماندن من در این تیم امتیازی به من نمی‌دهند و تنها از بی‌احترامی که به من شده، ناراحت شدم.

وی تصریح کرد: من در همین مدت کوتاه رکابزنان جوان را بی‌انگیزه دیدم. آنها تمرینات خوبی را با برنامه مربی انگلیسی دنبال می‌کنند اما نمی‌دانند باید برای چه مسابقه‌ای آماده شوند و بی‌هدف تمرین می‌کنند. از همه بدتر اینکه در تمرینات هر روز رکوردگیری می‌کنند که از نظر اصولی روند درستی نیست.

پورمهر با بیان اینکه "شمعونیان" مربی جوانی است، گفت: تمام رکابزنان جوان متوجه اتفاقات درون اردو و تغییرات فدراسیون می‌شوند. کوچک ترین خطای همدیگر را می‌فهمند چه برسد به مربی تیم . با این وضعیت حضور یک مربی جوان که تجربه زیادی ندارد خوب نیست و بچه‌ها متوجه اشکالات او خواهند شد.

علی زنگی‌آبادی رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری، چند روز پیش طی حکمی "ادگار شمعونیان" را به عنوان مربی تیم دوچرخه سواری جوانان در بخش نیمه استقامت منصوب کرد. شمعونیان از قهرمانان و ملی پوشان کشورمان از سال های 1374 تا 1380 است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی بوده و دیپلم مربیگری بین المللی دوچرخه سواری را از UCIدریافت کرده است.


تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: