برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بارش باران مسابقات والیبال ساحلی لیوپای چین را به تعویق انداخت

بارش شدید باران برگزاری به موقع رقابت‎های والیبال ساحلی تور آسیایی لیوپای چین را لغو کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، طبق برنامه اعلام شده از سوی مسئولان برگزارکننده مسابقات والیبال ساحلی تور آسیایی لیوپای چین، قرار بود این رقابت‏ها صبح امروز دوشنبه با برگزاری دیدارهای مرحله مقدماتی آغاز شود. این در حالی است که بارندگی شدید و چند ساعته باران برگزاری دیدارها در زمان های مقرر را لغو کرد.

چینی‏ها برای برگزاری مسابقات والیبال ساحلی تورآسیایی لیوپای سه زمین اختصاصی این رشته را آماده کرده بودند اما بارندگی‎های متوالی و خیس شدن ماسه‏ها، شرایط این زمین‎ها را از حالت استاندارد دور کرده است. به همین دلیل مسئولان برگزارکننده تا زمان مهیا کردن دوباره این زمین‏ها، برگزای مسابقات ا را لغو کرده‏اند.

احمد خجسته، رئیس کمیته والیبال ساحلی فدراسیون والیبال، ضمن اعلام این خبر به خبرنگار مهرگفت: "برگزارکنندگان مسابقات والیبال ساحلی تور آسیایی لیوپای چین در تلاش هستند تا بعدازظهر (به وقت چین) بتوانند با ریختن ماسه‎های جدید زمین‏ها را آماده برگزاری رقابت‎ها کنند. البته قرار است با همین شرایط دیدار افتتاحیه برگزار شود و هر زمان که زمین‏ها آماده شد، سایر دیدارها پیگیری شود".

دیدار افتتاحیه مسابقات والیبال ساحلی تورآسیایی لیوپای چین میان تیم A چین و نماینده تایلند برگزار می‏شود. ایران با دونماینده در این رقابت‏‎ها شرکت کرده است.


تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: