برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دفاع مهدوي‌کيا از آقاي جادوگر !

مهدي مهدوي‌کيا گفت:« تعجب مي‌کنيم که چرا يک موضوع که قابل حل است به اين شکل پيچيده و بحراني مي‌شود ما امسال جو خوب و بسيار آرامي داشته و داريم و مطمئن هستم هيچ موضوعي نمي‌تواند تيم ما را به حاشيه ببرد.

درباره علي کريمي هم بايد بگويم نبايد به سادگي اين بازيکن و ساير نفرات تيم را زيرسوال برد. چرا بايد کريمي را متهم به روزه‌خواري در ملاء عام کرد.
مگر در تمرينات ما چند تماشاگر حضور دارند که بخواهيم بگويم او در ملاءعام روزه‌خواري کرده، اصلا شايد او مسافر بوده يا دارو مصرف مي‌کرده که نمي‌توانست روزه بگيرد يعني بايد درباره مسائل شخصي افراد هم تحقيق و تفحص کرد، يعني علي کريمي تنها بازيکن ليگ ايران بوده که روزه‌خواري کرده است مگر سازمان ليگ مي‌تواند تک تک بازيکنان ليگ را زيرنظر بگيرد و دليل روزه‌خواري او را جويا شود.
به نظر من ما بايد منطقي با مسائل برخورد کنيم. علي کريمي هم بازيکن کوچکي نيست که به اين راحتي همه چيز را ناديده بگيريم.»
مهدوي‌کيا درباره‌ي مصاحبه علي کريمي عليه مديرعامل باشگاه استيل آذين گفت:«اين مسأله به من ربطي ندارد، اگر او مصاحبه‌اي کرده خودش بايد پاسخگو باشد نه من. ضمن اينکه باشگاه مي‌تواند دليل مصاحبه کردن او را جويا شود يا برايش جريمه در نظر بگيرد يا اينکه عنوان شود او به خاطر مصاحبه عليه باشگاه به فلان مبلغ جريمه مي‌شود يا بايد ضمن حضور در باشگاه درباره مصاحبه خود توضيح دهد. من اميدوارم اين مسائل با صحه صدر علي کريمي و آقاي آجرلو حل و فصل شود.
جو تيم ما بسيار خوب و آرام است و من اميدوارم اين مشکل هر چه زودتر برطرف شود و علي کريمي هم به تمرينات ما برمي‌گردد و ديگران نيز نمي‌توانند براي باشگاه استيل آذين حاشيه‌ساز شوند به نظر من اين يک مسأله درون خانوادگي است و بايد بين خودمان آن را حل کنيم.»
مهدي مهدوي‌کيا در پايان گفت: « به سازمان ليگ و همه اهالي فوتبال ايران بايد بگويم وقتي ماه مبارک رمضان فرامي‌رسيد بسياري از رسانه‌ها و حتي شبکه‌هاي تلويزيوني به سراغ بازيکنان ايراني و مسلمان حاضر در بوندسيلگا مي‌آمدند و درباره روزه‌گرفتن يک فوتباليست سوال مي‌کردند ما آنجا بارها و بارها در طول ماه رمضان درباره روزه گرفتن و فوايد آن صحبت مي‌کرديم در اروپا حتي به اين موضوع از ديد مثبت نگاه مي‌شد اما حالا به خاطر يک مسأله کوچک مي‌آييم و در جامعه سروصدا به پا مي‌کنيم که چرا روزه‌خواري شده است.
اين وسط کسي هم از خودش نمي‌پرسد که آيا بازيکن مسافر بوده، از دارو مصرف مي‌کرده يا... به نظر من رواج دادن اين حرف‌ها در بين مردم کار درستي نيست.»

تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: