برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رهنما در گفت و گو با فارس: نمي‌توانيم كاراته‌كاران بي‌تجربه را راهي بازي‌هاي گوانگجو كنيم

مسعود رهنما در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: گوانگجو آوردگاه بسيار بزرگي است و ما نمي توانيم افراد بي تجربه را راهي اين مسابقات كنيم.
وي با اشاره به مسابقات انتخابي فردا خاطرنشان ساخت: در حقيقت اين ارزيابي برخي اوزان و تعيين اولويت هاي اول و دوم هر وزن است.از آنجا كه نفرات حاضر در اردو كاملاً همديگر را مي شناسند در مسابقات انتخابي توانايي حقيقي آنها به واقعيت تبديل نمي شود.
سرمربي تيم ملي تصريح كرد: بنابراين بايد آنها را در تورنمنت هاي بين المللي محك زد. به احتمال زياد چهارم شهريورماه به همراه 4كاراته كار راهي المپيك هنرهاي رزمي در چين مي شوم. 2 نفر از تركيب اين تيم را نفرات حاضر در اردوي گوانگجو تشكيل مي دهند.
وي افزود: در غياب من هروي هدايت تيم گوانگجو را برعهده دارد و همراه 6 نفر ديگر راهي مسابقات بين المللي فنلاند خواهد شد.
رهنما در پاسخ به اينكه آيا نفرات اعزامي به گوانگجو در انتخابي فردا مشخص مي شوند، اظهار داشت: ممكن است برخي افراد نظر مساعد ما را برآورده كنند و فيكس شوند؛ اما در كل يك فرآيند را براي تعيين تيم اعزامي در نظر گرفته ام. وي يادآور شد: سوابق درخشان، نتايج بهتر در انتخابي هاي قبلي و تورنمنت هاي بين المللي در انتخاب افراد موثر است. كاراته كاراني كه اين مشخصه را داشته باشند 3 بار انتخابي مي زنند و نفرات ديگر بايد تا سقف 9 بار مبارزه كنند.
سرمربي تيم ملي درباره بيماري جاسم ويشگاهي خاطرنشان ساخت: او در اردوي قبل وضعيت خوبي نداشت؛ اما كادر فني شرايط برابري را براي همه كاراته كاران در نظر مي‌گيرد. امروز در اين زمينه تصميم خواهيم گرفت. فردا يك نفر از وزن 84-كيلوگرم حذف مي شود.
رهنما در مورد انتخابي تيم صربستان در چهارم شهريورماه باحضور نفراتي كه از تيم گوانگجو حذف مي شوند، يادآور شد: هماهنگي ها لازم را با يكديگر انجام مي دهيم، آنها بايد برنامه هاي خود را بعد از تعيين تيم گوانگجو هماهنگ كنند.
وي به اثرات مثبت جدا شدن تيم صربستان از گوانگجو اشاره كرد و گفت: من اين مسئله را به عينه مشاهده كرده ام. همانطور كه از نظر فني تمرينات را جدا كرده ايم، تصميم دارم از نظر بدنسازي نيز به طور مجزا كار خود را پيش ببريم.
رهنما افزود: براي اجراي اين برنامه مي توانيم برنامه بدنسازي را تغيير دهيم. به عقيده كميته المپيك، سازمان تربيت بدني و حتي فدراسيون تيم گوانگجو در اولويت اول است.
وي از ترك اردو توسط حسيني بدنساز تيم و تصميم براي بازگشت دوباره به امارات ابراز بي اطلاعي كرد و گفت: اينكه مي گويند ما با هم مشكل داشته ايم، درست نيست. حسيني تا روز آخر اردوي قبل در تمرينات حضور داشت.
سرمربي تيم ملي با اشاره به مبارزه با تيم اراك در اردوي قبلي تصريح كرد: كاراته كاران در آن ميدان انتظارات ما را برآورده كردند. بعد از ثابت شدن نفرات گوانگجو اردوهاي خود را به شمال كشور منتقل مي كنيم.
رهنما درباره ناكامي اميدها و زنگ خطري كه براي تيم گوانگجو به صدا درآمد، اظهار داشت: در درجه اول به توانايي خود اعتقاد داريم، از نظر علمي و فني به خوبي كار مي كنيم و صددرصد موفق مي شويم. البته 50 درصد ماجرا هم حريفان هستند.
وي تاكيد كرد: فروغ تك ستاره هاي برخي كشورها چه در دانشجويان جهان و چه در اميدهاي آسيا نمي تواند خورشيد درخشان تيم ما را كمرنگ كند. فيلم اين مسابقات را مي گيريم و به دقت آناليز مي كنيم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/25
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: