برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ريالي بابت افتخارآفريني‌هايم دريافت نكرده‌امزرگري: فدراسيون دوچرخه‌سواري حق محروم كردن مرا ندارد

امير زرگري در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، با اشاره به تصميمات كميته انضباطي فدراسيون دوچرخه‌سواري كه هفته پيش برگزار شد، اظهار داشت: فدراسيون حق ندارد مرا به دليل عدم حضور در اردوي تيم ملي، از حضور در مسابقات باشگاهي محروم كند؛ اما مي‌تواند مرا به تيم ملي دعوت نكند.
وي افزود: مسابقات باشگاهي ارتباطي به تيم ملي ندارد. حضور در تيم ملي افتخاري است و هر كس نخواهد، مي‌تواند از تيم جدا شود. در هيچ جاي دنيا اجباري براي حضور در تيم ملي نيست.
زرگري عنوان كرد: تا امروز 30 مدال بين‌المللي به دست آورده ام كه از اين ميان، 5 مدال براي بازي‌هاي آسيايي است؛ اما فدراسيون بابت اين افتخار آفريني ها ريالي به من نداده است. مگر به ازاي حضور در اردوي تيم ملي ريالي به ما پرداخت مي‌شود كه اينگونه مي‌خواهند ما را تحت فشار قرار بدهند.
وي با اشاره به لزوم حمايت از ورزشكاران، تصريح كرد: چرا بايد افراد غير كارشناس به امور ورزشكاران رسيدگي كنند؟ متاسفانه يكي از بزرگترين مشكلات فعلي، ما دبير فدراسيون است. اگر نخواهند از تيم ملي كناره گيري مي‌كنم؛ اما حق ندارند مرا از مسابقات باشگاهي محروم كنند.
وي افزود: عدم حضور من در اردوي همدان به دليل امتحانات دانشگاه بود كه از قبل هم با رئيس فدراسيون و مدير تيم هاي ملي هماهنگ كرده بودم.
در نشست كميته انضباطي فدراسيون دوچرخه سواري، 10 ملي‌پوش به دليل عدم حضور در اردوي تيم ملي در همدان از همراهي تيم‌هاي باشگاهي خود در يكي از مراحل ليگ محروم شدند. رقيه شريفي، مريم جلاليه، نيكناز فاضلي، امير زرگري، عباس سعيدي تنها، بهنام خسروشاهي، پيام سعدي‌پور، مهدي علمايي، حامد جنت و ميثم آملي، از سوي فدراسيون محروم شدند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: