برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

شطرنج آزاد ابوظبي؟ سه تساوي، دو برد دستاورد شطرنجبازان ايراني در روزچهارم

ورزش. داخلي. شطرنج
نمايندگان شطرنج ايران در مسابقات شطرنج آزاد بين‌المللي جشنواره ابوظبي امارات متحده عربي در پايان دور چهارم، سه مساوي و دو برد بدست آوردند.

استاد فيده محسن شعرباف، شاهين كوهستاني، استاد فيده محمد امين طباطبايي ، نيوشا افشار و استاد فيده بانوان سارا سادات خادم الشريعه پنج شطرنجباز ايران در اين رقابت‌ها هستند كه در دو جدول استادي و جدول بازيكنان داراي درجه بين‌المللي كمتر از ‪ ۲۲۰۰‬بازي مي‌كنند.

بر اساس اين گزارش، شعرباف كه در دور چهارم در برابر شطرنجباز اماراتي اسماعيل ابراهيم با درجه بين‌المللي ‪ ۲۱۵۷‬به پيروزي رسيد و جمع امتيازات خود را به عدد ‪ ۲/۵‬رساند، سارا سادات خادم الشريعه كه با يك باخت در جدول استادي دست به مهره شده بود، در دور چهارم به سومين تساوي پياپي خود در اين رقابت‌ها دست يافت و جمع امتيازات خود را به عدد ‪ ۱/۵‬رساند.

وي در دور چهارم با استاد بين‌المللي مصر والا سار وات مساوي كرد، كوهستاني نيز در دور چهارم مقابل شطرنجباز هندي راج پارا آنكيت با درجه بين‌المللي ‪ ۲۳۶۲‬به تساوي رسيد تا جمع امتيازات خود را به عدد ‪ ۱/۵‬برساند اما در جدول درجه داران بين‌المللي كمتر از ‪ ،۲۲۰۰‬نيوشا افشار مقابل باها ساد شطرنجباز اردني با درجه بين‌المللي ‪ ۲۱۶۸‬و بخت نخست قهرماني در اين رقابت ها، به يك تساوي ارزشمند دست يافت تا جمع امتيازات خود را به عدد سه برساند.

استاد فيده محمد امين طباطبايي در دور چهارم از شطرنجباز فيليپيني برد و جمع امتيازات خود را به عدد سه رساند.
تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: