برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مداحي : تلاش فدراسيون براي ارتقاي بدمينتون بازان به سطح اول آسيا است

ورزش. ورزش راكتي. بدمينتون. بدمينتون
تهران - نايب رييس فدراسيون بدمينتون گفت : تمامي بازيكنان بدمينتون جهان و المپيك در كشورهاي آسيايي حضور دارند و فدراسيون بدمينتون تلاش دارد تا ملي پوشان كشورمان را به سطح آنان نزديك كند.

مرتضي مداحي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشي ايرنا افزود :
برترين بدمينتون بازان جهان از كشورهاي آسيايي همچون اندونزي، مالزي، چين ، سريلانكا و هند هستند .

وي افزود : آسيا مهد بدمينتون جهان است و رقابت با برترين‌هاي جهان نيازمند برنامه ريزي و داشتن ابزارهاي لازم براي رسيدن به اين سطح است كه اميدوارم با تغييراتي كه به تازگي در فدراسيون بدمينتون كشورمان ايجاد شده است شرايط براي حضور قدرتمند آنان در سطح آسيا فراهم آيد.

نايب رييس فدراسيون بدمينتون خاطرنشان كرد :بايد با برنامه ريزي تلاش كرد تا سطح كيفيت و كميت بازيكنان ارتقا يابد و با به كارگيري از امكانات سخت افزاري و نرم افزاري شرايط لازم براي رسيدن به اهداف تعيين شده ، ايجاد شود .

مداحي در مورد كسب مدال در بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو افزود : در پيكارهاي بدمينتون بازي‌هاي آسيايي امكان كسب مدال ممكن نيست و اگر سازمان تربيت بدني در نظر دارد كه در بازي‌هاي آسيايي در اين رشته كسب مدال شود، اين امر محقق نخواهد شد.

وي دليل اين امر را حضور برترين‌هاي جهان و المپيك در كشورهاي آسيايي دانست و خاطرنشان كرد : با اين شرايط امكان كسب مدال ناممكن است و فقط حضور ملي پوشان كشورمان مي‌تواند تجربه‌اي ارزشمند براي آنان در كنار برترين‌هاي جهان باشد.

نايب رييس فدراسيون بدمينتون افزود : ملي پوشان كشورمان براي رسيدن به سطح اول آسيا بايد در ميادين بزرگ حضور پيدا كنند و برابر برترين‌هاي جهان به ميدان بروند تا تجربه اينگونه ميادين را داشته باشند.

مداحي در مورد استفاده از مربيان خارجي براي ارتقاي بدمينتون كشورمان خاطرنشان كرد : در اين زمينه فدراسيون از وجود مربيان خوب داخلي برخوردار است و در صورت داشتن بودجه لازم مي‌توان از وجود مربيان خارجي سرشناس به عنوان سرمربي بهره برد.

نايب رييس فدراسيون بدمينتون در مورد شرايط بدمينتون در سطح جامعه گفت :
نگاه به اين رشته ورزشي به دو شكل است يكي نگاه سطحي و ديگر نگاه عميق است كه براي تربيت بازيكنان ملي پوش برنامه ريزي پايه‌اي بايد صورت پذيرد تا بتوان در آينده از پشتوانه‌اي مناسب برخوردار بود.

مداحي ابراز اميدواري كرد كه با اجراي برنامه‌هاي هدف‌گذاري شده بتوان به شرايط مورد نظر دست يافت .

تاریخ: 1389/5/25
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: