برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رييس فدراسيون واليبال كشور از برگزاري شايسته كاپ آسيا در اروميه قدرداني كرد

ورزش. قدرداني. كاپ آسيا
اروميه - رييس فدراسيون واليبال جمهوري اسلامي ايران با ارسال پيامي از استاندار آذربايجان غربي براي برگزاري شايسته و مطلوب دومين دوره رقابت هاي واليبال كاپ مردان آسيا در اروميه قدرداني كرد.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ايرنا، محمدرضا داورزني در اين پيام كه خطاب به وحيد جلال زاده استاندار آذربايجان غربي نوشته شده است از مردم خونگرم استان و همه كساني كه در برگزاري مطلوب مسابقات واليبال كاپ آسيا تلاش كردند ، تقدير كرده است.

در بخشي از پيام رييس فدراسيون واليبال جمهوري اسلامي ايران آمده است:
ميزباني شايسته مسابقات جام مردان آسيا (‪ ) AVC CUP‬در آن استان كه با همت و تلاش مضاعف و همدلي و همكاري تمامي نهادهاي استان كه دلسوزانه و با علاقه مندي فراوان آنها حاصل شده است، نشان از ظرفيت بسيار بالاي استان و تدبير و مديريت جنابعالي و همه مديران بخش‌هاي مختلف استانداري، هواپيمايي، حمل و نقل و پايانه ها، دانشگاه علوم پزشكي، ميراث فرهنگي و گردشگري و ديگر نهادها و به ويژه اداره كل تربيت بدني دارد .

در ادامه اين پيام آمده است : حاصل اين همه فعاليت خستگي ناپذير فتح قله برتر آسيا توسط غيور مردان واليبال جمهوري اسلامي ايران بود كه با تلاش صادقانه و شبانه روزي اين مجموعه عظيم و پرتلاش و حمايت مردم بزرگوار و تماشاچيان خوب استان ميسر شد و پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران را به اهتراز در آورد.

دومين دوره مسابقات واليبال كاپ آسيا از دهم مرداد ماه امسال به مدت يك هفته در اروميه برگزار شد كه تيم ملي واليبال ايران در اين مسابقات با حمايت‌هاي تماشاگران اروميه‌اي به مقام قهرماني دست يافت.


تاریخ: 1389/5/25
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: