برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رياحي: اميد زيادي به موفقيت وزنه برداران در رقابت‌هاي جهاني دارم

ورزش. وزنه برداري. رياحي
تهران - نايب رييس فدراسيون وزنه برداري گفت : نظم و انضباط حاكم بر اردوي تيم ملي و عزم ملي پوشان در كسب نتيجه دو عامل كليدي موفقيت وزنه برداري ايران در مسابقات جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آنتاليا و بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو است .

داراب رياحي كه اواخر هفته گذشته به همراه حسين رضازاده سرپرست فدراسيون وزنه برداري براي بازديد از اردوي آماده‌سازي مشكين شهر راهي اردبيل شده بود ، روز دوشنبه به خبرنگار ايرنا گفت: من تجربيات زيادي در اين رشته دارم و به جرات مي‌گويم اردوي مشكين شهر يكي از اردوهاي خوب و مفيد اين رشته در سال‌هاي اخير است.

وي افزود: هم به لحاظ اسكان و تغذيه و هم به لحاظ سالن تمرين ملي پوشان بايد اين اردو را در حد ايده آل دانست به طوري كه خود ورزشكاران نيز از شرايط موجود ابراز رضايت مي‌كنند.

وي خاطرنشان كرد : در آستانه مسابقات بزرگي چون رقابت‌هاي جهاني ‪۲۰۱۰‬ آنتاليا و بازيهاي آسيايي گوانگ ژو ، كيفيت اردوي ملي پوشان نيز بايد به استاندارهاي بين‌المللي نزديك باشد تا ملي پوشان به بهترين شكل براي حضور در اين رقابت‌ها آماده شوند.

رياحي گفت : فدراسيون وزنه برداري هم در ‪ ۶‬ماه گذشته روي همين اصل برنامه ريزي كرده است كه اميدوارم نتايج اين اردوهاي مستمر و تلاش كادر فني در مسابقات آتي نمايان شود.

نايب رييس فدراسيون وزنه برداري در پاسخ به اين سئوال كه چه شانسي براي موفقيت وزنه برداران تيم ملي در دو آوردگاه مسابقات جهاني و بازي‌هاي آسيايي متصور است، گفت: با توجه به كادر فني توانمندي كه از دو ماه پيش مسئوليت هدايت تيم ملي را برعهده گرفت و همين طور برنامه ريزي خوب فدراسيون در برگزاري مداوم اردوي تيم‌هاي ملي، اين اميدواري وجود دارد كه وزنه برداري ايران در آنتاليا و گوانگ ژو به نتايج خوبي دست پيدا كند.

به گفته وي مسابقات جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آنتاليا ميداني براي كسب سهميه المپيك ‪ ۲۰۱۲‬لندن است و هدف اصلي ما نيز كسب بيشترين امتياز تيمي است ضمن اين كه در بازي‌هاي آسيايي هم به دنبال كسب مدال هستيم كه رسيدن به اين اهداف با توجه به پشتيباني‌هاي فدراسيون و تلاش ملي پوشان دور از دسترس نيست.


تاریخ: 1389/5/25
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: