برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

داراب ریاحی:نظم و انضباط کلید موفقیت در رقابت های وزنه برداری آنتالیاست

نایب رئیس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به نظم و انظباط حاکم بر ادوی تیم ملی و عزم ملی پوشان در کسب نتایج خوب، از این دو عامل به عنوان کلید موفقیت وزنه برداری ایران در مسابقات جهانی آنتالیا و بازی های آسیایی گوانگجو یاد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، داراب ریاحی که اواخر هفته گذشته به همراه رضازاده، سرپرست فدراسیون برای بازدید از اردوی مشگین شهر راهی اردبیل شده بود، درباره کیفیت این اردو گفت: من تجربیات زیادی در وزنه برداری دارم و به جرات می گویم اردوی مشگین شهر یکی از اردوهای خوب وزنه برداری طی این سال های اخیر است. حتی خود ورزشکاران نیز از شرایط موجود ابراز رضایت می کنند.

وی در ادامه افزود: در آستانه مسابقات بزرگی چون رقابت های جهانی و بازی های آسیایی گوانگجو، کیفیت اردوی ملی پوشان نیز باید به استاندارهای بین المللی نزدیک باشد تا ملی پوشان به بهترین شکل برای حضور در این رقابت ها آماده شوند. فدراسیون وزنه برداری هم طی 6 ماه گذشته روی همین اصل برنامه ریزی کرد و امیدواریم نتایج این اردوهای مستمر و تلاش های کادر فنی در مسابقات آتی نمایان شود.

ریاحی در پاسخ به این سئوال که چه شانسی برای موفقیت وزنه برداران تیم ملی در دو آوردگاه مسابقات جهانی و بازی های آسیایی متصور است، گفت: با توجه به کادر فنی توانمندی که  از 2 ماه پیش مسئولیت هدایت تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان را برعهده گرفته و همینطور برنامه ریزی خوب فدراسیون دربرگزاری مداوم اردوی تیم های ملی، این امیدواری وجود دارد که وزنه برداری ایران در آنتالیا و گوانگجو به نتایج خوبی دست پیدا کند.

نایب رئیس فدراسیون وزنه برداری  در پایان گفت: در مسابقات جهانی با توجه به اینکه سهمیه المپیک لندن به شمار می رود، هدف، کسب بیشترین امتیاز تیمی است و در بازی های آسیایی هم به دنبال کسب مدال هستیم که رسیدن به این اهداف با توجه به پشتیبانی های فدراسیون و تلاش های کوروش باقری، محمدعلی فلاحتی نژاد و ملی پوشان حاضر در اردو دور از دسترس نیست.


تاریخ: 1389/5/25
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: