برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

داودی در گفتگو با مهر:جام جهانی بسکتبال را می‎خواهم حتی با "درد"/ با آینده‎ام شوخی ندارم!

ملی پوش بسکتبال کشورمان که چند روز گذشته را با مصدومیت سپری کرده، گفت: می‏خواهم تحت هر شرایطی در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کنم حتی اگر درد داشته باشم.

آرن داودی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان اینکه از زمان بازگشت به ایران پیگیر وضعیت آسیب دیده‎اش است، تصریح کرد: استخر و فیزیوتراپی همراه با استراحت سه فاکتوری است که پزشکم آنها را برای بهبودی هر چه سریع تر توصیه کرده است. البته درد کمی دارم اما فکر می‏کنم با رعایت کردن این موارد بتوانم تمرینات ملی‏ام را دنبال کنم.

وی که از عصر امروز دوشنبه باید در مرحله آخر اردوی تیم ملی بسکتبال حاضر شود، گفت: باید پزشک تیم هم نظر خود را در مورد وضعیتم اعلام کند. از شرایط کلی خودم رضایت نسبی دارم اما به طور حتم نظر او در چگونگی ادامه کارم مهم است.

بازیکن پست یک تیم ملی بسکتبال کشورمان که سال گذشته همراه با این تیم قهرمانی آسیا و سهمیه جهانی را کسب کرد ابراز امیدواری کرد که آسیب دیدگی پیش آمده موجب ناکامی او از همراهی دوباره تیم ملی برای سفر به ترکیه و شرکت درپیکارهای قهرمانی جهان نشود.

داودی خاطرنشان کرد: می‏خواهم تحت هر شرایطی در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کنم حتی اگر درد داشته باشم. به همین دلیل به مختصر دردی که دارم اعتنا نمی‏کنم و با جدیت پیگیر تمریناتم خواهم بود.

وی تاکید کرد: برای هر ورزشکاری حضور در رویدادهایی مانند مسابقات جهانی مهم است چون در آینده کاری او تاثیر مستقیم و زیادی دارد. خیلی جدی آینده ورزشی خود را دنبال می‏کنم و با آن شوخی ندارم. تلاش می‎کنم با همین مصدومیتی که گریبانگیرم شده بتوانم نظر مربیان تیم ملی را برای حضور در رقابت‎های قهرمانی جهان جلب کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، آرن داودی که همراه با تیم "ب" برای حضور در رقابت‎های جام استانکوویچ به لبنان سفر کرده بود هفته گذشته در جریان دیدار با قزاقستان از ناحیه مچ پای چپ دچار مصدومیت شد. وی پنج شنبه گذشته برای درمان آسیب دیدگی به ایران بازگشت.


تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: