برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/غزالیان: کار سختی پیش رو دارم/ می توانم در سنگاپور مدال بگیرم

وزنه بردار نوجوانان کشورمان گفت: شانس دستیابی به مدال در بازی های المپیک نوجوانان را دارم اما برای دستیابی به این هدف کار سختی پیش روی من است.

محسن غزالیان در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به سنگاپور با بیان این مطلب افزود: برای مسابقه فردا شرایط بسیار خوبی دارم. چند روز تمرین در سنگاپور و آشنایی با شرایط جوی این شهر به من کمک کرده که با آمادگی بیشتر مهیای مسابقه فردا شوم. شرایط جوی سنگاپور مانند شهر خودم قائمشهر است و انگار در قائمشهر وزنه می زنم.

وی در ادامه افزود: در وزن من وزنه بردارانی از چین، آلمان و ازبکستان حضور دارند که مدعی قهرمانی هستند. من باید با این وزنه برداران رقابت کنم که اتفاقا همگی آنها را در تمرینات اخیر دیده ام. شرایط همه شان به خصوص وزنه بردار چینی خیلی خوب است.

"شانس مدال دارم و این شانس را از دست نمی دهم"، غزالیان این را گفت و افزود: من خیلی امیدوارم اما باید ببینیم شانس هم به من رو می کند یا خیر. به هرحال کار سختی پیش رو دارم و فرصت دستیابی به مدال را براحتی از دست نمی دهم.

غزالیان خاطر نشان کرد: در تمرینات روزهای اخیر بیشتر از وزنه های 110 و 130 کیلوگرم را نزده‌ام اما سعی می کنم در مسابقه فردا وزنه ای سنگین تر را مهار کنم.


تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: