برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/اولين دوره المپيك نوجوانان - سنگاپور/تهراني: فيلم مسابقات جهاني و سهميه المپيك تكواندو را در اختيار نداشتيم

پروانه تهراني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: شيرجهاني درحالي به حريف ترك خود در سنگاپور باخت كه در مسابقات جهاني و سهميه المپيك مقابل او مبارزه نكرده بود. مريم نتوانست در شياپچانگ توانايي هاي خود را نشان دهد.
وي ادامه داد: در سالن تمرين خيلي عالي و از نظر بدني كاملاً آماده بود، تجربه لازم را هم داشت؛ اما به فاصله 3 دقيقه تغيير كرد. گويا هنگام مبارزه اسم المپيك، شيرجهاني را تحت تاثير قرار داد.
مربي ايرن خاطرنشان ساخت: در مسابقات سهميه المپيك و جهاني مكزيك من يك نفر بودم و 2 تيم داشتم و مدام بايد در سالن تمرين و مسابقه حضور مي يافتم؛ به همين دليل ديگر فرصت آناليز ساير حريفان را پيدا نكردم.
تهران يادآور شد: در آنجا تكواندوكار ترك تن به شكست داد و چون مدال نگرفت زياد به او اهميتي نداديم، بعد از بازگشت از فدراسيون درخواست كرديم تا فيلم اين رقابت ها را در اختيارمان بگذارند كه انجام نشد.
وي افزود: نمي خواهم اين شكست را توجيه كنم؛ اما ما اين امتياز را نداشتيم و در عملكرد شيرجهاني بي تاثير هم نبود.
تهران با اشاره به قرعه دشوار ايران گفت: اگر ما تركيه را مي برديم به فرانسه مي خورديم كه خيلي قوي است و در صورت شكست او نيز با روسيه كه مدال طلاي جهان را گرفته بود، روبه رو مي شديم.
وي تصريح كرد: همه تيم هاي قدر با ما در يك گروه بودند و مابقي در طرف ديگر جدول قرار داشتند. ما نمي دانستيم كه تركيه در چه قد و قواره اي است.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/25
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: