برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اردوي تداركاتي بلغارستانرضايت كادر فني از شرايط اردو و مصدوميت 4 واليباليست

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، تيم ملي واليبال اميد ايران روز سه‌شنبه، 13مرداد ماه تهران را به مقصد بلغارستان ترك كرد.
اين تيم پس از توقف يك روزه در شهر استانبول تركيه و يك جلسه تمرين بدنسازي راهي شهر صوفيا شد.
روز پنجشنبه تيم ايران از صوفيا به محل كمپ تمريني بالكان كه در دهكده رازلوگ واقع شده است، رسيد.
ملي‌پوشان ايران 2 بازي تداركاتي در سالن بالكان ‌اسپرت با تيم پيرين برگزار كردند كه در بازي اول 3 بر يك و در بازي دوم 3 بر صفر پيروز از ميدان خارج شدند. در اين اردو و بازي‌هاي تداركاتي نقاط ضعف و قوت تيم در جلسات آناليز نيز مورد بررسي قرار گرفت.

* مصدوميت 4 ملي‌پوش در اردوي بلغارستان
در اين اردو كه رضايت كادر فني را به‌همراه داشت 4 بازيكن تيم ايران مصدوم شدند.
حسين قاسم آبادي، پزشك تيم ملي واليبال اميد ايران در اين رابطه گفت: در حال حاضر مجتبي غياثي و احمد بابايي از ناحيه شانه، بهزاد به‌نژاد از ناحيه كمر و مجتبي شبان از ناحيه عضلات پشت كتف مصدوم هستند كه وضعيت درمان آنها در حال پيگيري است.
وي ادامه داد: در اردوي بلغارستان به علت اختلاف دما با ايران چند مورد سرماخوردگي هم بين بازيكنان مشاهده شد كه با مراقبت، شرايط اين بازيكنان به حالت طبيعي بازگشت.

* نظرات كادر فني در خصوص اردوي بلغارستان
پيمان اكبري، سرمربي تيم ملي واليبال اميد ايران در مورد شرايط اردوي بلغارستان اظهار داشت: بسيار اردوي مناسبي بود چون به اهدافي كه طراحي كرده بوديم رسيديم؛ بازيكنان هم از نظر بدنسازي و هم از نظر تاكتيكي به هماهنگي‌هاي مدنظر نزديك شدند.
وي با تاكيد بر اينكه شرايط اردوي بلغارستان بسيار خوب بود خاطرنشان كرد: تيم ملي را در شرايط سخت سنجيديم و تمام برنامه‌ها با توجه به امكانات مناسب اردو با نظم برگزار شد.

علي پور عروجي، مربي تيم ملي واليبال اميد ايران هم درمورد اين اردو خاطرنشان كرد: در بلغارستان به تمامي اهداف مورد نظر در جنبه‌هاي مختلف واليبال رسيديم و از نظر مكان اردويي يكي از بهترين جاهايي بود كه تاكنون تجربه كرده‌ام.

رضا ابراهيمي، يكي ديگر از مربيان تيم ملي در اين مورد گفت: در اين اردو، آمادگي بازيكنان به مرز 70 درصد رسيد؛ هماهنگي تاكتيكي از ديگر اهداف كادر فني بود كه به خوبي محقق شد.

علي ستوده‌روان درباره اردوي تداركاتي بلغارستان و شرايط اين اردو اظهار داشت: اردوي بسيار خوبي بود؛ بازيكنان و كادر فني در اين اردو بسيار هماهنگ ظاهر شدند و بازي‌هاي تداركاتي بسيار خوب و مثمرثمري برگزار كردند.
وي با بيان اينكه در اين اردو فشار خوبي به بازيكنان وارد شد، ادامه داد: بازيكنان از انگيزه بالايي براي تمرين و برگزاري مسابقه تداركاتي برخوردار بودند.
سرپرست تيم ملي واليبال اميد ايران خاطرنشان كرد: امكانات رفاهي اردو عالي بود كه به اين دليل از فدراسيون واليبال و داورزني تشكر مي‌كنم كه اردو را در اين كمپ در نظر گرفتند.

تيم ملي ايران امروز با پايان يافتن اردوي تداركاتي خود به ايران بازخواهد گشت.
ملي پوشان واليبال ايران با هدايت پيمان اكبري خود را براي حضور در مسابقات جام شيخ راشد امارات و قهرماني آسياي مركزي كه از 25 شهريور به ميزباني هند برگزار مي‌شود، آماده مي‌كنند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/25
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: