برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مربي تيم ملي تكواندو: تيم ايران نياز به مسابقات بين‌المللي دارد

ورزش. رزمي. تكواندو
تهران - مربي تيم ملي تكواندوي ايران گفت : تيم ايران براي باقي ماندن در شرايط ايده آل نياز به حضور در مسابقات تداركاتي بين‌المللي دارد.

بيژن مقانلو روز دوشنبه در گفت وگو با ايرنا خاطرنشان كرد: در هفته‌هاي اخير صحبت‌هايي مبني بر عدم نياز تيم ايران براي حضور در مسابقات بين المللي مطرح شده است كه با اين مسايل مخالف هستم.

وي افزود: هر چند تيم ايران در بهترين شرايط قرار دارد اما براي حفظ اين وضعيت و حضور مداوم ورزشكاران در شرايط مسابقه بايد در رويدادهاي بين المللي شركت كنيم.

مقانلو ادامه داد: در برنامه ريزي آماده‌سازي تيم ملي براي حضوري موفق در بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو حضور در ‪ ۲‬رويداد كلاس ‪ A‬را در نظر گرفته ايم.

مربي تيم ملي خاطرنشان كرد : كادر فني تيم ملي حضور در مسابقات يونان و انگليس را مد نظر دارد كه فدراسيون بايد مقدمات شركت در يكي از اين مسابقات را فراهم كند.

وي گفت : در حال حاضر هشت ورزشكار در اردو حضور دارند و با قدرت به تمرين مي‌پردازند و روز پنج شنبه هم با برگزاري انتخابي بين حسين تاجيك و كوروش رجلي تكليف ورزشكار برتر وزن هشتم را مشخص مي‌كنيم.

مقانلو در مورد حضور تكواندوكاران ايران در بازي‌هاي هنرهاي رزمي در چين گفت: رضا نادريان و مسعود حجي زواره در اين مسابقات شركت خواهند كرد كه به طور حتم اين بازي‌ها مي‌تواند محك خوبي براي آنان باشد.

مربي تيم ملي در مورد عدم برگزاري بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو با هوگوي الكترونيكي يادآور شد: برگزاري مسابقات تكواندو بازي‌هاي آسيايي و المپيك با هوگوي الكترونيكي هنوز به تصويب شوراي المپيك آسيا نرسيده است و اين مساله دست كره‌اي‌ها را براي دخالت در تعيين نتايج باز مي‌گذارد.

وي تاكيد كرد كه تيم ايران بايد همچون رقابت‌هاي قهرماني آسيا و جام جهاني با قدرت به مصاف حريفان برود تا اجازه دخالت داوران را در تعيين نتايج ندهد.تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: