برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پرتاب بطري به سمت تماشاگران حريف اپيدمي شده است

سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت‌آبادان گفت: پرتاب بطري به سمت هواداران حريف اپيدمي شده و اين اتفاق براي تماشاگران آباداني هم افتاد.

احمد پارو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره شرايط بازي روز گذشته مقابل شاهين بوشهر اظهار داشت: متأسفانه شرايط ورزشگاه‌ها به گونه‌اي شده كه فحاشي و پرتاب بطري آب به سمت هواداران حريف اپيدمي شده است.

وي افزود: روز گذشته ابتدا اجازه نمي‌دادند هواداران نفت آبادان وارد ورزشگاه شوند كه با مساعدت فرماندار حاضر در ورزشگاه شماري از آنان توانستند وارد استاديوم شوند اما متأسفانه پس از اينكه هواداران ما به دليل به ثمر رسيدن گل خوشحالي كردند هواداران شاهين ناراحت شدند و اين ناراحتي را با پرتاب بطري آب نشان دادند.

سرپرست تيم نفت آبادان درباره شرايط اين تيم در اولين بازي ليگ عنوان كرد: با توجه به زمان اندكي كه براي آماده سازي خود داشتيم توانستيم با استفاده از تجربه خود شاهين را شكست دهيم.

پارو در ادامه در خصوص شكايت داماش گيلان از اين تيم به دليل استفاده از يك بازيكن سرباز در تركيب نفت آبادان مقابل اتكا در فصل گذشته گفت: اصلا اين قضيه ربطي به داماش و آقاي عابديني پيدا نمي‌كند. اين بازيكن تمام مدارك لازم را از فدراسيون فوتبال گرفته است و فقط يك دقيقه مقابل اتكا به ميدان رفت.

وي درباره اينكه بهروان اعلام كرده در صورت بررسي مدارك و صحت آن احتمال بازگشت نفت آبادان به ليگ دسته اول را دارد گفت: آقاي بهروان چون شمالي است مي‌خواهد از تيم داماش حمايت كند در صورتي كه فدراسيون براي اين بازيكن كارت صادر كرده است. مگر اينكه آقايان بخواهند از لابي‌هاي ديگري براي اثبات حرف‌هايشان استفاده كنند.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: