برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کریمی : به مردم واقعیت اخراج مرا بگویند

چرا در این مدت هیچ خبری از روزه‌خواری من نبوده است اما تا علیه مدیریت تیم مصاحبه کردم روزه‌خوار شدم. باشگاه استیل آذین بیانیه‌ای را پس از اخراج علی کریمی به یکی از خبرگزاری‌ها داد و علت اخراج علی کریمی را روزه‌خواری در تمرین عنوان کردند. این بیانیه یک روز بعد از آن منتشر شد که یک سایت، خبری را درباره روزه‌خواری و اهانت او به مسئولان سازمان لیگ منتشر کرد.

علی کریمی درباره ادعای مسئولان باشگاه استیل آذین که او را روزه‌خوار خطاب کردند به سایت گل می‌گوید:«من بچه مسلمان هستم و به اعتقادات دینی‌‌ام هم پایبند هستم من سال‌هاست که فوتبال بازی می‌کنم و چرا در این مدت هیچ خبری از روزه‌خواری من نبوده است اما تا علیه مدیریت تیم مصاحبه کردم روزه‌خوار شدم.»

کریمی ادامه می‌دهد:«خوب است که این دوستان علت واقعی اخراج من را اعلام کنند چون اگر واقعا آنها نگران مسائل دینی بودند نباید اجازه می‌دادند من در بازی با استقلال بازی کنم.»

کریمی ادامه داد:« در باره توهین به علیپور و عزیزمحمدی که این حرف به من نسبت داده شده و حقیقت ندارد.» کریمی همچین درباره آینده‌اش در استیل آذین گفت:«تا روشن شدن کل موضوع حرف خاصی ندارم. اما همه چیز به زودی روشن می شود.»
تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: