برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/اولين دوره المپيك نوجوانان - سنگاپور/بازتاب موفقيت دختران ايراني در سايت فيفا

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت رسمي فيفا ، تيم ملي فوتبال نوجوانان بانوان ايران به مربيگري شهرزاد مظفر پيش از عزيمت به سنگاپور به مردم ايران وعده درخشش داده بود و باتوجه به بازي زيبا، با انگيزه و درخشان دختران ايراني به خصوص در بازي دوم انصافا اين وعده جامه عمل به خود پوشيده است.
سايت رسمي فيفا ضمن انتشار گزارشي از پيروزي قابل توجه دختران ايراني در دومين بازي و انتشار عكسي از خوشحالي آنها پس از بازي با گينه نو نوشت: تيم ملي فوتبال دختران ايران در بازي اول خود نيز بسيار خوب بازي كرد و به نوعي پيروزي خود را با شكست معاوضه نمود.
دختران ايراني به خاطر پوشش اسلامي و استفاده از كلاه خاصي كه به خصوص در بازي نخست جنجال آفرين شده بود، به شدت زير ذره‌بين كارشناسان، عكاسان و خبرنگاران كشورهاي مختلف جهان هستند.
شهرزاد مظفر سرمربي تيم ملي فوتبال بانوان ايران پس از پيروزي تيمش برابر گينه نو گفت:اين پيروزي نه تنها وضعيت تيم ما را بهبود مي‌بخشد بلكه براي آينده ما نيز بسيار مفيد خواهد بود.بسياري از دختران ايراني با ديدن چنين ارزش‌آفريني‌هايي براي حضور درچنين عرصه‌هايي انگيزه پيدا مي‌كنند.
چند تن از ملي‌پوشان ايران در اظهارنظرات متعدد خود به اين اشاره كردند كه با تمام وجودشان در زمين بازي مي‌كنند و خود را نماينده همه دختران ايراني مي‌دانند.
اين بازيكنان به خاطر حضور مقامات فدراسيون فوتبال و همچنين مقامات كميته ملي المپيك در سنگاپور خوشحالند و معتقدند كه اين افراد براي بازي آنها ارزش قائل شده‌اند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/25
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: