برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي پرسپوليس گناوه:در آستانه فروش امتياز اين تيم هستيم

ورزش. فوتبال. گناوه
گناوه - سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گناوه گفت: به دليل نبود حمايت، در آستانه واگذاري امتياز و فروش آن به متقاضيان حضور در ليگ دسته دوم كشور هستيم.

نادر جعفري دوشنبه در گفت وگو با خبرگزاري جمهوري اسلامي افزود: به رغم پيگيري‌هاي فراوان با نماينده مردم در مجلس، تربيت بدني استان بوشهر و مسوولان ذيربط در شهرستان گناوه، هنوز يك ريال به اين تيم كمك نشده است.

وي اضافه كرد:اگر تا آخر هفته به اين تيم كمك نشود امتيازش را كه متقاضي هم دارد خواهيم فروخت تا مردم بدانند كه به چه دليل نتوانسته‌ايم امسال در رقابت‌هاي ليگ دسته دوم كشور شركت كنيم .

سرمربي پرسپوليس گناوه با گله مندي از قول مساعدت‌هاي برخي مسوولان استاني و شهرستاني گفت: درسال گذشته اين مسوولان قول دادند كه اگر تيم پرسپوليس گناوه بتواند جايگاه خود را در ليگ دسته دوم كشور حفظ كند، كمك‌هاي مالي به اين تيم خواهدشد.

وي ادامه داد: در شهرستانهايي مانند گناوه كه شركت‌هاي فعال صنعتي بخش خصوصي وجود ندارد تا تيم‌ها بتوانندبه عنوان اسپانسراز آنها استفاده كنند ، چشم همه ورزشكاران به مساعدت‌هاي شركت‌ها و دستگاههاي اجرايي دولتي است كه در فصل جاري در ارتباط با تيم پرسپوليس گناوه كمكي نشده است.

سرمربي پرسپوليس گناوه كمك به تيم‌هاي استان بوشهر در ليگ برتر و ليگ‌هاي اول تا دسته سوم كشور را ضروري دانست و افزود: مسوولان اين استان تنها به فكر يك تيم هستند و در زمان تقسيم اعتبارات به ديگر تيم‌ها توجهي نشان نمي دهند.

جعفري گفت: اين تيم براي حضور قدرتمند در ليگ دسته دوم كشور هنوز نتوانسته تمرينات خود را شروع كند و حتي بازيكنان مورد نياز در پست‌هاي مختلف تيم را خريداري كند، ضمن اينكه براي بازيكنان پارسال اين تيم متقاضي وجود دارد و ما مجبوريم كه اگر به اين تيم كمك نشود، رضايت نامه آنها را صادر كنيم.

وي با بيان اينكه روزانه طرفداران وعلاقه مندان زيادي به وي مراجعه مي كنند و از وضعيت و شروع بازي‌هاي اين تيم در ليگ امسال سوال مي‌كنند، افزود: از مسوولان ذيربط در استان بوشهر و شهرستان گناوه استدعا داريم كه به داد اين تيم برسند تا شرمنده اين همه علاقه مند و دوستدار ورزش نشويم و واقعا حيف است امتياز اين تيم را كه به هزار زحمت بدست آورده شده از دست بدهيم.

وي تيمداري را بدون اعتبار لازم مشكل دانست و گفت: درحاليكه امسال رقابت هاي ليگ دسته دوم كشور در يك گروه ‪ ۱۶‬تيمي برگزاري مي‌شود هزينه آن نيز بمراتب چندين برابر سال گذشته است كه باحضور ‪ ۹‬تيم بود و دراين ارتباط نياز به هزينه‌اي بالاي ‪ ۳۰۰‬ميليون تومان است كه اين تيم توان پرداخت آن را به هيچ وجه ندارد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گناوه از مسوولان استان بوشهر و شهرستان گناوه خواست تا اين تيم را از وضعيت بلاتكليفي رهايي دهند و با كمك به اين تيم علاقه مندان را خوشحال كنند، زيرا كه اين تيم تنها نماينده يك شهرستان نيست بلكه نماينده استان بوشهر است.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.ك/‪۳‬
تاریخ: 1389/5/25
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: