برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پیروانی در نشست کمیته فنی:تیم ملی مقابل ارمنستان برنامه داشت / احساسی بازی نکردیم

مربی تیم فوتبال امید ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد تیم ملی بزرگسالان در دیدار تدارکاتی مقابل ارمنستان گفت: تیم ملی در این دیدار بابرنامه و هدفمند بازی کرد و هرگز به بازی احساسی رو نیاورد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر حسین پیروانی که در نشست صبح امروز کمیته فنی سخن می گفت با بیان این مطلب در مورد ارزیابی خود از عملکرد تیم ملی در دیدار مقابل ارمنستان اظهار داشت : ارزیابی من نسبت به این تیم مثبت است و کاملا مشخص است که این تیم با برنامه ریزی قبلی و خوب ، فعالیت های خود را انجام می دهد.

وی تصریح کرد : در بازی با ارمنستان مشخص بود که تیم ملی برنامه خوبی داشت و در نیمه اول پس از دریافت گل، به بازی احساسی رو نیاورد و در نیمه دوم با برنامه بهتر توانستیم نتیجه را عوض کنیم و پیروزی در این دیدار باعث شد تا روحیه بازیکنان و کادر فنی بهتر شود.

مربی تیم امید در ادامه درخصوص اشکالات خطوط دفاع، خط میانی و دفاع چپ و حمله ، نقطه نظرات خود را به افشین قطبی ارائه کرد.

پیروانی در پایان با بیان اینکه تیم فوتبال امید دو دیدار رفت و برگشت را مقابل تیم فوتبال امید لهستان برگزار خواهد کرد و درتورنمنت ویتنام نیز شرکت می کند خواستار برگزاری اردوهای بیشتر برای این تیم و همچنین تعامل بیشتر میان تیم ملی بزرگسالان و امید برای در اختیار گرفتن بازیکنان مشترک در دو تیم شد.


تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: