برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/کمیته پزشکی YOG مامور رسیدگی به آسیب دیدگی تکواندوکار ایران شد

کمیته پزشکی بازی‎های المپیک نوجوانان (YOG) ماموریت یافته تا تحقیقات لازم را در مورد محمد سلیمانی و تائید مصدومیت این تکواندوکار انجام دهد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به سنگاپور، محمد سلیمانی تکواندوکار وزن 48- کیلوگرم کشورمان است که روز گذشته یکشنبه به دیدار نهایی این بخش از بازی‎های المپیک نوجوانان راه یافت اما به دلیل مصدومیت از رویارویی با "گیلی هایموویتز" اسرائیلی امتناع کرد.

سایت تلگراف ضمن اشاره به این مطلب اعلام کرده است: در همین راستا دکتر "پاتریک شاماش" رئیس کمیته پزشکی بازی‌های المپیک نوجوانان از طرف کمیته بین‏المللی المپیک (IOC) ماموریت یافته تا در این زمینه و صحت آسیب دیدگی این ورزشکار نوجوان ایرانی تحقیقات لازم را انجام دهد.

همچنین سخنگوی IOC نیز اعلام کرده است: محمد سلیمانی در بیمارستان حاضر شد تا از ناحیه آسیب دیده عکسبرداری کند اما هیچ اثری از شکستگی در استخوان قوزک پای وی مشاهده نشد.

بنا به تائید کمیته بین‎المللی المپیک تحقیقات در مورد محمد سلیمانی و صحت و سقم آسیب دیدگی وی تا زمان حاصل شدن نتیجه نهایی و قابل اطمینان باید ادامه داشته باشد. مقامات اسرائیلی اعتقاد دارند ملیت حریف فینالیست سلیمانی موجب کناره‌گیری وی شده  چراکه ایران، اسرائیل را به رسمیت نمی‏‎شناسد.


تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: