برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

خسرو حيدري: از طرفداران استقلال توقع نداشتم

حيدري كه در پايان بازي با اسكورت يكي از دوستانش ورزشگاه را ترك كرد آنقدر از شعارهاي تندي كه عليه‌اش داده شد ناراحت بود كه باوركردني نبود

 حدود 600 تماشاگري كه در بازي سپاهان و راه آهن فقط براي حمله به خسرو حيدري در ورزشگاه حاضر بودند دل اين بازيكن را شكستند.
حيدري در زماني كه از رختكن براي گرم كردن وارد زمين شد تا پايان بازي به طرز عجيبي مورد حمله اين جماعت بود كه فقط آمده بودند تا از خسرو انتقام بگيرند. بازيكني كه به زعم آنها به خاطر پول بيشتر به سپاهان پيوسته است.
حيدري بعد از دو فصل درخشان در استقلال موقعيت خاصي در فوتبال ايران دارد تا جايي كه امير قلعه‌نويي مي‌گويد او بهترين هافبك راست آسياست. او كه دو فصل پيش بعد از سال‌ها كشمكش به استقلال پيوست در اين دو فصل براي استقلال كم نگذاشت و اين همان چيزي است كه در مصاحبه كوتاه خود با سايت گل به آن اشاره مي‌كند. حيدري مي‌گويد:«من براي اين تيم زخمت كشيده بودم و اصلا توقع نداشتم كه اين رفتار را با من انجام بدهند.»

حيدري كه در پايان بازي با اسكورت يكي از دوستانش ورزشگاه را ترك كرد آنقدر از شعارهاي تندي كه عليه‌اش داده شد ناراحت بود كه باوركردني نبود. او كه بازيكن بي‌حاشيه و خوش‌اخلاقي هم هست آنقدر از شعارها عصباني شد كه با بهادر عبدي درگير شد. حال آنكه هيچكس به خاطر نمي‌آورد خسرو در زمين بازي از خود بي‌خود بشود.
اين ستاره كه ديروز بعد از دو سال با پيراهن سفيد سپاهان به ميدان رفت، اما بايد ذهن خود را آماده ادامه اين درگيري‌ها بكند. تيم او در اين فصل حداقل 6 بازي در تهران انجام خواهد داد و اين 600 نفر و دوستانشان باز هم به شعارهايشان ادامه خواهند داد حتي اگر اين‌جور مورد حمله قرار گرفتن واقعا حق خسرو نباشد.
 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: