برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سجادی در گفتگو با مهر:کریمی اصلاح نشد ، اخراج شد / از اختلاف هدایتی و آجورلو بی خبرم

قائم مقام باشگاه استیل آذین با بیان اینکه اخراج کریمی تنها به خاطر روزه خواری نبوده است، گفت: در این مدت به کریمی فرصت و تذکر داده‌اند و برخوردها آنی نبوده و حتما اصلاح نشده که با این بازیکن برخورد شده است.

سیدنصرالله سجادی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد دلیل اخراج کریمی از تیم استیل آذین گفت: برابر گزارش اعلام شده، کریمی در تمرین تیم با توجه به تذکر مسئولان در ملأ عام آب نوشیده است. البته فقط به خاطر این حرکت نبوده که اخراج شده است بلکه مسائل دیگری از جمله فحاشی و توهین هم ملاک قرار گرفته تا در مجموع مدیرعامل باشگاه این تصمیم را بگیرد.

وی افزود: طی 8 ماه گذشته که آجورلو مدیرعامل باشگاه است، اتفاقات مختلفی رخ داده ولی باید اطلاعیه باشگاه را ملاک قرار داد و به شنیده‌های دیگر در این مورد توجه نکرد. از این مصاحبه‌ها کریمی در این مدت زیاد انجام داده و فقط برای روز شنبه نبوده است. در این مدت به وی فرصت و تذکر داده‌اند و برخوردها آنی نبوده است، حتما اصلاح نشده که با این بازیکن برخورد شده است.

قائم مقام باشگاه استیل آذین در مورد صحبت معدنچی که گفته است" ما در روز بازی با استقلال در هتل ناهار خورده‌ایم"، اظهار داشت: من اطلاعی از این موضوع ندارم! فعلا مسئله کریمی که طی گزارش اعلام شده در ملأ عام آب نوشیده ، مطرح است.

وی با بیان اینکه بر اساس آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها با کریمی برخورد شده است، خاطرنشان کرد: ان شا‌ء الله اثر این اخراج در تیم مثبت باشد.

سجادی با بیان اینکه تیم وابسته به یک نفر نیست که غیبتش روی عملکرد کلی تیم تاثیر داشته باشد، در مورد دیدار با مس که تیم استیل آذین باید در غیاب کریمی، زندی و کعبی به میدان برود، تاکید کرد: این طبیعی است که در هر تیم ممکن است 3 بازیکن محروم یا مصدوم شده و در یک بازی حضور نداشته باشند. به طور مثال در بازی با نفت آبادان با پرسپولیس چندین بازیکن اخطار گرفتند و شاید تعدادی از آنها در بازی بعدی حضور نداشته باشند. این موضوعی طبیعی بوده و مشکلی نیست.

وی در مورد جایگاه آینده تیم استیل آذین در جدول رده بندی تصریح کرد: پیشگو نیستم اما هدفگذاری باشگاه برای قهرمانی یا حداقل قرار گرفتن در بین 3 تیم بالای جدول است تا سهمیه آسیایی کسب کند و سال آینده در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد. 

قائم مقام باشگاه استیل آذین در مورد اینکه این اتفاقات تاثیر منفی روی روحیه تیم نمی‌گذارد، در پاسخ به این سوال که آیا شرط مسلمانی این است که آبروی یک فرد مسلمان به این شکل برده شود، افزود: بهتر است در این مورد از آقای آجورلو سوال کنید.

سجادی با بیان اینکه از اختلاف بین حسین هدایتی مالک و مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استیل آذین خبری ندارد و برنامه‌های باشگاه با هماهنگی پیش می رود، در پایان در مورد اینکه برخی روزنامه‌ها اعلام کردند هدایتی اخراج کریمی را وتو کرد و احتمال بازگشت این بازیکن به تمرینات وجود دارد، گفت: ما در باشگاه هستیم و چنین خبرهایی را نشنیده ام.


تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: