برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ماموریت مربیان تیم ملی؛بازیکنان تیم ملی زیر ذره بین کادر فنی قرار می گیرند/ قطبی ناظر ویژه شهرآورد اصفهان

در نشست کادر فنی تیم ملی فوتبال بر زیر نظر گرفتن بازیکنان تیم ملی در دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر تاکید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دراین جلسه که ظهر امروز در محل آکادمی فوتبال برگزار شد ، آخرین دیدارتدارکاتی تیم ملی مقابل ارمنستان و همچنین دعوت از بازیکنان برای دیدارهای پیش روی تیم ملی (دیدار با چین و کره جنوبی و مسابقات غرب آسیا) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که افشین قطبی سرمربی، علیرضا منصوریان، پیت بیوتر و منصور رشیدی مربی دروازه بان ها، خسرو والی زاده مدیر رسانه ای و مهرداد خانبان آنالیزور تیم ملی حضور داشتند، مربیان نظرات خود را درباره دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر و بازیکنانی که شایستگی دعوت شدن به تیم ملی را دارند به سرمربی تیم منتقل کرده و درباره آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.
  در این نشست همچنین درخصوص الزام اعضای کادر فنی بر انجام مصاحبه های مطبوعاتی و رادیو و تلویزیونی با هماهنگی مدیر رسانه ای تیم و کاهش اینگونه مصاحبه ها (جز درکنفرانس های مطبوعاتی رسمی) به منظور کاهش حاشیه ها و حفظ آرامش و تمرکز کادر فنی از سوی قطبی و مدیر رسانه ای تیم ملی تاکید شد .
در ادامه این جلسه فیلم بازی اخیرتیم ایران با ارمنستان مورد بازبینی قرارگرفت و اعضای کادرفنی به آنالیز و بررسی نقاط ضعف و قوت تیم ملی پرداختند.
  همچنین ازسوی سرمربی تیم ملی به مربیان ماموریت داده شد تا دیدارهای فولاد خوزستان با صبای قم، استیل آذین با مس کرمان، شاهین بوشهر با تراکتورسازی، ذوب آهن اصفهان با سپاهان اصفهان، استقلال با پیکان قزوین و پرسپولیس با راه آهن از هفته پنجم لیگ برتر را از نزدیک تماشا کرده و بازیکنان تیم ملی درپست های گوناگون را ارزیابی و برداشت های خود را به سرمربی منتقل کنند.
  افشین قطبی نیز خود دیدار ذوب آهن با سپاهان و احتمالا فولاد – صبا را از نزدیک تماشا خواهد کرد و برای دیدن بازی پرسپولیس – راه آهن، تمام اعضای کادر فنی به ورزشگاه آزادی خواهند رفت.
تاریخ: 1389/5/25
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: