برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

به میزبانی باشگاه سپاهان؛جشن نکوداشت اصحاب رسانه در اصفهان برگزار شد

جشن نکوداشت اصحاب رسانه با حضور مسئولان باشگاه سپاهان، اصحاب رسانه استان اصفهان و تهران در تالار اجتماعات هتل آسمان برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار مهر، در بخشی از این مراسم که یکشنبه شب برگزار شد، محمدرضا ساکت با بیان اینکه ایرانیان شهید را شمع تاریخ می‏دانند، گفت: پیوند روز خبرنگار با شهادت محمود صارمی، پیوند بسیار مقدس و معنوی است و یادآور این موضوع است که قلم خبرنگار حرکت دهنده تاریخ و جریانات فکری است.

وی تبعیض ورزشی را نقطه‏ای تاریک در موقعیت فعلی ورزش ایران دانست و تصریح کرد: در حال حاضر، همه موقعیت‏ها برای رنگ خاص، باشگاه خاص و شهر خاصی دیده و طراحی شده اما باید امروز پذیرفت استعدادهای ناب دیگری در عرصه کشور و در همه جای ایران اسلامی طلوع کرده و می‏درخشد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان، این باشگاه را پر افتخارترین باشگاه دهه هشتاد ایران اسلامی دانست و افزود: این باشگاه، بخش عمده‏ای از افتخارات خود را مدیون حمایت‏ها، هدایت‏ها، راهنمایی‏ها، تحلیل‏ها و قلم‏های ارزنده خبرنگاران است.

ساکت گفت: در این مسیر، خبرنگاران و ارباب جراید نقش بالنده‏ای دارند و باشگاه‏های استان نیز انتظار حمایت رسانه‏های استان را در نبرد رسانه‏ای که هر روز آفریده می‏شود، دارند.

در این مراسم که مرتضی رمضانی مدیر رسانه‌ای باشگاه سپاهان مجری بخشی از آن بود و جانو آریو به اتفاق پدر و مادرش در آن حضور داشت، از ترانه جدید هواداران سپاهان با نام قله عشق رونمایی شد و در نهایت از اصحاب رسانه تهران و اصفهان تقدیر به عمل آمد.

از سوی دیگر در بخشی از این مراسم با قرائت فاتحه یاد مرحوم حسین حیدری خبرنگار فقید روزنامه ایران ورزشی گرامی داشته شد.

در پایان این مراسم محمدرضا ساکت همچنین به خبرنگاران قول داد افتتاح ورزشگاه نقش جهان با بازی دو تیم سپاهان و خبرنگاران جشن گرفته شود.


تاریخ: 1389/5/25
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: