برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قطبي دربي اصفهان را مي‌بيند

جلسه كادر فني تيم ملي به منظور بررسي آخرين ديدار تيم ملي كه با تيم ملي ارمنستان در ايروان برگزار شده بود و همچنين بحث و بررسي درباره دعوت از بازيكنان براي ديدارهاي پيش روي تيم ملي (ديدار با چين و كره جنوبي و مسابقات غرب آسيا) ظهر روز دوشنبه تشكيل شد.
در اين جلسه كه افشين قطبي سرمربي، عليرضا منصوريان، پيت بيوتر و منصور رشيدي، مربيان، خسرو والي زاده مدير رسانه اي و مهرداد خانبان آناليزور تيم ملي حضور داشتند، مربيان نظرات خود را درباره ديدارهاي هفته چهارم ليگ برتر كه از نزديك ديده بودند و بازيكناني كه شايستگي دعوت شدن به تيم ملي را دارند به سرمربي تيم منتقل كرده و درباره آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در اين جلسه همچنين در خصوص رعايت كليه اعضاي كادر فني بر انجام مصاحبه هاي مطبوعاتي و راديو تلويزيوني با هماهنگي مدير رسانه اي تيم و كاهش اينگونه مصاحبه ها (بجز در كنفرانس هاي مطبوعاتي رسمي) به منظور كاهش حاشيه ها و حفظ آرامش و تمركز كادر فني از سوي قطبي و مدير رسانه اي تيم ملي تاكيد و اظهار اميدواري شد كه رسانه ها در جهت دستيابي به هدف بزرگ تيم ملي كه همانا كسب مقام قهرماني پس از 35 سال در جام ملت هاي آسيا است، تيم كشورشان را ياري و حمايت كنند.
در ادامه اين جلسه فيلم بازي اخير تيم ايران با ارمنستان باز بيني شد و اعضاي كادر فني به آناليز آن و بررسي نقاط ضعف و قوت تيم ملي پرداختند.
همچنين از سوي سرمربي تيم ملي به مربيان ماموريت داده شد تا ديدارهاي فولاد-صبا، استيل آذين- مس، شاهين – تراكتورسازي، ذوب آهن – سپاهان، استقلال – پيكان و پرسپوليس – راه آهن از هفته پنجم ليگ برتر را از نزديك تماشا كرده و بازيكنان موردنظر تيم ملي در پست هاي گوناگون را بررسي و به سرمربي اعلام نمايند.
افشين قطبي نيز خود ديدار ذوب آهن با سپاهان و احتمالا فولاد – صبا را از نزديك خواهد ديد و براي ديدن بازي پرسپوليس – راه آهن، همه اعضاي كادر فني به ورزشگاه آزادي خواهند رفت
تاریخ: 1389/5/25
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: