برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

احتمال بازگشت کريمي به استيل آذين

يکي از مديران سابق استيل آذين به گفت :شک نکنيد که کريمي بر مي گردد و کسي ديگر به جاي او از باشگاه مي رود.

بر اساس ادعاي يک منبع آگاه علي کريمي به زودي بخشيده مي شود و به تمرينات استيل آذين بر مي گردد حتي اگر قيمت اين تصميم ،کنار گذاشتن مصطفي آجورلو از مديرعاملي باشگاه باشد.
بنا بر گزارش ايلنا يکي از مسولان سابق باشگاه استيل آذين که گفته مي شود ارتباطش را با حسين هدايتي ، مالک باشگاه حفظ کرده است ،در گفت و گو با ايلنا از بازگشت قطعي کريمي خبر مي دهد .او که نمي خواهد نامش فاش شود ، مي گويد در 48 ساعت آينده تصميماتي کليدي گرفته مي شود: «شک نکنيد که کريمي بر مي گردد و کسي ديگر به جاي او از باشگاه مي رود.» به گفته اين مسئول ، هدايتي ، هنوز تصميم اخراج کريمي را نپذيرفته و بعيد است با آن کنار بيايد.او همچنين ادعا مي کند تا 48 ساعت آينده دسترسي خبرنگاران به مالک باشگاه استيل آذين غيرممکن خواهد بود.
در عين حال سايت رجا نيوز نيوز هم در گزارشي از احتمال اجراي سناريوي اخراج آجورلو خبر داده است. ستاريويي که به نوشته اين سايت حسين هدايتي آن را نوشته و علي کريمي کارگرداني کرده است.
کريمي در بخشي از گفت و گوي کوتاهش با سايت گل مدعي شده که به زودي همه چيز روشن خواهد شد.بر اساس ادعاي اين بازيکن ، مديرعام باشگاه او را نه به دليل روزه خواري در تمرينات که به خاطر گفت وگوي انتقادي اش پيش از بازي با استقلال ، اخراج کرده است.

تاریخ: 1389/5/25
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: