برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارشي از مراسم جشن نكوداشت اصحاب رسانه/باشگاه سپاهان در جشني از خبرنگاران تقدير كرد

به گزارش باشگاه خبري فارس "توانا "، در اين مراسم ميهمانان پس از صرف افطار در مراسم جشني كه به همين مناسبت در تالار اجتماعات هتل آسمان برگزار شد، شركت كردند.
در اين مراسم مديران مسئول و سردبيران روزنامه‌ها و هفته نامه‌هاي اصفهان، مجريان و گزارشگران ورزشي صدا و سيماي مركز اصفهان و پيشكسوتان خبري و عكاسي رسانه‌هاي استان به طور ويژه مورد تجليل و قدرداني قرار گرفتند.
سخنراني مديرعامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان، رونمايي از ترانه جديد هواداران سپاهان با نام قله عشق و با صداي حميد رشادي، اجراي موسيقي توسط رسول كبريان، گفت‌وگو در صحنه با فابيو جان واريو و پدر و مادرش كه در حال حاضر در اصفهان به سر مي‌برند،
گفت‌وگو در صحنه با محمود كريمي مربي تيم فوتبال سپاهان، تقدير كاركنان روابط عمومي باشگاه از حميد باقري مدير روابط عمومي باشگاه فولاد مباركه سپاهان و پخش كيليپ همراه با ستارگان رسانه از جمله برنامه‌هاي اين شب به يادماندني بود.
ساكت مديرعامل باشگاه در اين مراسم تبعيض ورزشي را نقطه‏اي تاريك در موقعيت فعلي ورزش ايران دانست و تصريح كرد: در حال حاضر، همه موقعيت‏ها براي رنگ خاص، باشگاه خاص و شهر خاصي ديده و طراحي شده است.
مديرعامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان در اين مراسم با بيان اين كه ايرانيان شهيد را شمع تاريخ مي‏دانند، اظهار داشت: پيوند روز خبرنگار با شهادت محمود صارمي، پيوند بسيار مقدس و معنوي است كه يادآوري مي‏كند قلم خبرنگار حركت دهنده تاريخ و جريانات فكري است.
وي باشگاه سپاهان را پر افتخار ترين باشگاه دهه هشتاد ايران اسلامي دانست و افزود: اين باشگاه، بخش عمده‏اي از افتخارات خود را مديون حمايت‏ها، هدايت‏ها، راهنمايي‏ها، تحليل‏ها و قلم‏هاي ارزنده خبرنگاران است.
ساكت موقعيت فعلي ورزش استان را در قله‏هاي افتخار كشور ايران اسلامي دانست و گفت: در اين مسير، خبرنگاران و ارباب جرايد نقش بالنده‏اي دارند و باشگاه‏هاي استان نيز انتظار حمايت رسانه‏هاي استان را در نبرد رسانه‏اي كه هر روز آفريده مي‏شود، دارند.
وي تصريح كرد: در حال حاضر، همه موقعيت‏ها براي رنگ خاص، باشگاه خاص و شهر خاصي ديده و طراحي شده است، اما بايد امروز پذيرفت استعدادهاي ناب ديگري در عرصه كشور و در همه جاي ايران اسلامي طلوع كرده و مي‏درخشد.
مدير عامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان ادامه داد: تبعيضات ورزشي هنوز نقطه تاريكي است كه همه ما از آن رنج مي‏بريم، اما موفقيت‏هاي ورزش استان‏ها اين تبعيض را به موزه‏ها خواهد سپرد.
ساكت با بيان اين كه خبرنگاران بايد زيبايي‏هاي ورزش ايران را به تصوير بكشند، اظهار داشت: تشويق بازيكنان حريف توسط تماشاگران باشگاه سپاهان در آخرين بازي اين باشگاه، ابداعي است كه باشگاه سپاهان براي الگو بودن آن در سطح كشور به خود افتخار مي‏كند.
وي افزود: هر فردي كه زماني در باشگاه سپاهان خدماتي را ارائه كرده است، در اولين فرصت بازي باشگاهي كه مقابل اين قرار مي‏گيرد، با تشويق انبوه تماشاگران سپاهاني مواجه مي‏شود.
ساكت ادامه داد: اين اقدام عطر جوانمردي را در بازي زنده كرد و همچنين باعث شد تماشاگران حريف نيز به تشويق بازيكنان سپاهان بپردازند.
مدير عامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان با تاكيد بر اين كه خبرنگاران بايد اين فضاها را پر رنگ‌تر از قبل نمايان سازند، گفت: اين اقدامات جوانمردانه بايد عميق‌تر و كاربردي‌تر در حوزه ورزش كشور بيان شود.
وي با بيان اين كه ذات ورزش فوتبال به دليل هيجانات داخلي آن منبع بسياري از رفتارهاي غير اخلاقي شده است، تصريح كرد: مردم و باشگاه علاقه‏اي به اين رفتارها ندارند، اما در اين عرصه زيبايي‏هايي بروز مي‏كند كه انتظار است خبرنگاران به نمايان سازي آن بپردازند.

حاشيه هاي جشن ستارگان
* سرود جديد عليرضا افتخاري كه سرود رسمي سپاهان ناميده مي‌شود به صورت كليپ پخش شد.

* مرتضي رمضاني به عنوان مجري، اين مراسم را اجرا مي‌كرد ضمن اينكه در بخشي از مراسم، سعيد ساكت و عليرضا صدرايي به عنوان مجري ميهمان او را همراهي مي‌كردند.

* فابيو جانواريو و محمود كريمي نيز از ميهمانان مراسم بودند كه در بخشي بر روي سن حاضر و دو مجري ميهمان سوالاتي از آنها پرسيدند. سوال جالب ساكت از جانواريو اين بود كه آيا همچون كاكا بازيكن شهير رئال مادريد كه پدرش مدير برنامه‌هاي اوست، پدر تو هم به عنوان مدير برنامه در اصفهان حاضر است و تو را همراهي مي‌كند، ضمن اينكه او از كريمي هم پرسيد چگونه تو در كل دوران فوتبالت يك بار هم اخراج نشدي؟
يكي ديگر از سئوالات از فابيو اين بود كه درست است همسرت با حضور تو در اصفهان و سپاهان مخالف بود. جان واريو نيز در پاسخ گفت: اين خبر دروغ است هركسي اين خبر را منتشر كرده او را مي‌كشم!
مجري برنامه همزمان با حضور محمود كريمي بر روي صحنه خاطره هت تريك وي در نيمه نهايي جام حذفي در ديدار پرسپوليس - سپاهان كه تيم اصفهاني آن ديدار را با نتيجه 4 بر يك برد و در نهايت قهرمان شد را زنده كرد.

* زماني كه استاد هاشمي براي برگزاري مراسم تقدير بر روي سن حضور يافت، ساكت مديرعامل باشگاه سپاهان بر دستان استاد بوسه زد و هاشمي هم تابلويي را كه از ساكت طراحي كرده بود تقديم او كرد.

* شوخي با داربي چهارشنبه از جمله حواشي جالب برنامه شب گذشته بود. زماني كه يكي از مجريان ميهمان آرزو كرد 3 امتياز در اصفهان بماند، رمضاني هم به شوخي گفت: اميدواريم 3 امتياز در سپاهان بماند!

* زماني كه جانواريو سعي مي‌كرد فارسي صحبت كند لهجه شيرين او همه حضار را به خنده و عكس العمل وا داشت. او فارسي را واقعاً متفاوت از ساير بازيكنان خارجي شاغل در ايران صحبت مي‌كند.

* در دقايقي از اين مراسم، حاضران در سالن به پا خواسته و به دليل درگذشت حسين حيدري خبرنگار تازه گذشته روزنامه ايران ورزشي، نزديكان تني چند از خبرنگاران و عكاسان اصفهاني فاتحه قرائت كردند.

* ساكت در حاشيه مراسم به خبرنگاران قول داد افتتاح ورزشگاه نقش جهان با بازي دو تيم سپاهان و خبرنگاران جشن گرفته شود.

مراسم ساعت 23:30 به پايان رسيد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/25
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: